Фільтр
Ціна  145 - 499 грн.
Виробник

Категорії

Спиртові чорнила Kamenskaya Ink

Показано від 1 до 24 з 47 (всього сторінок: 2)

Спиртове чорнило Kamenskaya Ink

Алкоголь арт або інк арт це абстрактний малюнок особливим спиртовим чорнилом. Ми представляємо тут спиртове чорнило Kamenskaya Ink. Вони мають унікальну палітру глибоких і складних кольорів, вони відмінно змішуються, швидко висихають і зручні для постійної роботи.

Абстрактні інтер'єрні картини

За допомогою чорнила Kamenskaya Ink будь-хто може створити унікальні та неповторні абстрактні картини для інтер'єру. Мальовничі розлучення глибоких кольорів із золотими прожилками, фактура прозорого рожевого мармуру, і все це можна зробити своїми руками навіть людині, яка максимально далека від того, щоб назвати себе художником.

Нове арт приладдя Kamenskaya Ink створене для того, щоб кожен міг творити, навіть не маючи ніяких художніх навичок, і все одно виходило красиво.

Малюнок спиртовим чорнилом

Малюнок спиртовим чорнилом щоразу виходить унікальним. Такі малюнки були особливо популярні як шпалери на iPhone. Вони підкреслювали елегантність та тонкий смак власника. Тепер ви можете поставити картину, створену вашими руками, в сучасному мінімалістичному інтер'єрі, і вона виглядатиме просто божественно.

Де ще можна використовувати спиртове чорнило?

#Petri art. Це унікальні та неймовірно красиві роботи, створені спиртовим чорнилом на епоксидній смолі. Форма епоксидної смоли може бути будь-яка, але плоска, тому ви можете робити безліч прикрас - від головного акценту в намисто та екосережок, до повнорозмірних плоских скульптур та картин, і навіть величезної стільниці.

На що схоже спиртове чорнило

Якщо ви колись займалися прикрасами або виробами з епоксидної смоли, спиртове чорнило це те, що додає прозорій смолі мальовничі та об'ємні розлучення.

Поки прозора епоксидна смола застигає, у вас є близько 15 хвилин, щоб упустити в неї краплі кількох кольорів спиртового чорнила Kamenskaya Ink і за допомогою палички або зубочистки створити унікальний малюнок. Пам'ятайте, що найкрасивіша сторона виходить саме на дні малюнка.

Цей медитативний процес чимось нагадує ебру, але завдяки зручним баночкам спиртового чорнила, розріджувачу та заготівлі епоксидної смоли вам не потрібно мати якісь особливі навички для такого живопису.

Alcohol Art створений спеціально для тих, хто не вміє малювати, щоб полегшити весь процес творчості та створення унікальних абстрактних та естетичних малюнків.

Види чорнила Kamenskaya Ink

 • Основна колекція Kamenskaya Ink
 • Kamenskaya Ink Metallic
 • Kamenskaya Ink Nude
 • Kamenskaya Ink Petri Art

Основна колекція спиртового чорнила Kamenskaya Ink у нас представлена 35 відтінками. Глибокі та насичені кольори дозволяють створювати шляхетні картини. У таке чорнило вам може сподобатися додавати золоті або срібні прожилки.

Щоб чорнило тонули в епоксидній смолі, потрібно додавати біле чорнило, воно обтяжує фарбу. При малюванні спочатку наносите розчинник чорнила Kamenskaya Ink, а потім поступово додавайте фарбу. Зробити дивовижні потоки можна за допомогою фена.

Kamenskaya Ink Metallic це бронза, срібло та золото. Це чорнило важке, тому в епоксидній смолі тоне самостійно. Для найкрасивішого ефекту в епоксидній декорації краще почати з них, а потім додати інші легші кольори.

Kamenskaya Ink Nude це ніжні пастельні відтінки спиртового чорнила. У них вже примішано біле чорнило, тому ці фарби тонуть самостійно в епоксидній смолі.

У малюванні картини так само починайте з розріджувача і додавайте фарбу поступово для отримання потрібних розлучень. Також ви можете налити трохи розріджувача в пластмасовий стаканчик і додати туди чорнило, а потім вилити його на поверхню.

На чому можна малювати спиртовим чорнилом Kamenskaya Ink

Підходить будь-яка непориста поверхня:

 • Синтетичний папір
 • Полотно з силіконовим проклеюванням
 • Пластик
 • Дошка з ПВХ
 • Глазурована кераміка
 • Скло
 • Метал

Якщо ви хотіли б нанести малюнок на поверхню, яка не підходить для спиртового чорнила, використовуйте білий або чорний латекс Kamenskaya, щоб створити потрібне покриття.

На чорному спиртове чорнило видно так само яскраво, як і на білому, тому не бійтеся експериментувати!

А найприємніша новина в тому, що Поліна Каменська та приголомшливі спиртові чорнила Kamenskaya Ink - з України!