Фільтр
Виробник

Категорії

Патина на водній основі рельєфна Cadence Antique Powder, 70 мл

Показано від 1 до 16 з 16 (всього сторінок: 1)

Cadence Antique Powder - рідка патина для декору

Рідка патина для декорування Cadence Antique Powder дозволить перетворити будь-яку гіпсову, пластмасову або дерев'яну заготівлю на витвір мистецтва.

Cadence Antique Powder – це патина з оксамитовим ефектом, яка при висиханні дає унікальний вигляд пудри на поверхні. Це надає виробу антикварного, старовинного вигляду.

Можна використовувати для декору під стимпанк, вінтаж, шеббі шик і схожі дизайни.

Cadence роблять безліч матеріалів для декорування інтер'єру під вінтаж, Cadence Antique Powder це один із відмінних варіантів декорування з ефектом старовини, з глибокими оксамитовими тонами та відчуттям потертості.

Як наносити рідку патину Cadence Antique Powder

Патина для декору Cadence Antique Powder має особливу фактуру і найсильніше розкривається на об'ємних виробах з дрібними деталями.

Наносити цю патину просто за допомогою пензлика або губки:

  • Відкрийте патину Cadence Antique Powder, нанесіть її на пензель чи губку.
  • Покрийте виріб патиною Cadence Antique Powder хаотичними рухами, щоб створити природний малюнок.
  • Переконайтеся, що всі поглиблення та рельєфи пофарбовані патиною Cadence Antique Powder.
  • Для ефекту пудри дочекайтеся природного висихання патини.
  • Наполовину висохлу патину Cadence Antique Powder можна протерти в місцях кутів або стиків, щоб створити ефект антикварності.

Рельєфну патину Cadence Antique Powder з ефектом пудри можна наносити й на скло:

  • Покрийте скляний виріб, наприклад, пляшку, ґрунтом Cadence Matt Enamel для скла. Найкраще виглядають світлі кольори.
  • Коли ґрунт повністю висохне, нанесіть рельєфну патину Cadence Antique Powder по всій поверхні.
  • Зачекайте, коли патина Cadence Antique Powder підсохне і протріть опуклі елементи, щоб надати виробу ефекту старовини.

Патина з ефектом пудри Cadence Antique Powder відмінно підходить для дизайну речей під вінтаж, штучної старовини або наповнення інтер'єру стимпанку.

Безпечність Cadence Antique Powder

Cadence Antique Powder повністю безпечна, має міжнародний сертифікат безпеки, не токсична та відмінно поєднується з будь-якими іншими продуктами від Cadence для декору.

Для зручності нанесення рідкої патини використовуйте одноразові губки та латексні рукавички, але ви можете працювати й без них.

При декоруванні посуду наносьте патину Cadence Antique Powder тільки на зовнішню частину, яка не контактує з їжею, та не мийте в посудомийці такий виріб. Cadence Antique Powder надає матовий і оксамитовий на дотик рельєф навіть скляному посуду, тому пофарбований посуд може бути важко відмити від їжі.

Патина для декору Cadence Antique Powder підходить для більшості шорстких поверхонь. Якщо ви хочете нанести цю патину на скло, попередньо використовуйте ґрунт для скла.