Фільтр
Ціна  540 - 834 грн.
Виробник
Щільність
Фактура

Категорії

В рулоні

Показано від 1 до 2 з 2 (всього сторінок: 1)

Папір для акварелі в рулоні

Папір для акварелі в рулоні має кілька переваг та пару нюансів, через які він підійде одним художникам і не підійде іншим.

У магазині АЗУР ми пропонуємо французький папір Canson Montval у рулоні. Багато художників люблять його текстуру, цей акварельний папір у рулоні холодного пресування, тому має середнє зерно.

Папір для акварелі у рулоні має кілька особливостей.

Чи варто купити папір для акварелі в рулоні

Щоб вирішити, чи підходить вам папір для акварелі в рулоні, зверніть увагу на такі особливості:

  • Папір для акварелі в рулоні майже вдвічі дешевший за такий самий папір у склейках та альбомах. Якщо ви малюєте багато, то це може бути вирішальним фактором.
  • Папір у рулоні має певну ширину, але ви можете вибрати потрібну довжину рулону ще у магазині.
  • Якщо ви малюєте на папері для акварелі в рулоні, ви відрізатимете або відриватимете потрібний вам формат аркуша, тому у вас будуть виходити естетичні художні рвані краї, які не вийде отримати з паперу в склейці.
  • Якщо ви один раз купите акварельний папір у рулоні, ви зможете довго користуватися ним і відрізати потрібне при необхідності, тоді як в альбомі паперу набагато менше, і доведеться частіше повертатися за ним у магазин.

Це були головні переваги паперу для акварелі у рулоні. Багато художників вибирають папір для акварелі в рулоні з двох основних причин: набагато нижчої ціни та можливості відірвати для себе будь-який формат для роботи, хоч листівку А6, хоч повнорозмірний А2.

Тепер подивимося на деякі моменти, через які папір для акварелі в рулоні може не підійти.

  • Необхідність самостійно відміряти та відривати папір. Щоб у вас виходили прямокутники, потрібно придбати будівельний куточок, самостійно відміряти папір і навіть розраховувати, які саме формати ви хочете зробити. Якщо ви тільки починаєте занурюватися в акварель, легшим варіантом може стати альбом або скетчбук.
  • Папір у рулоні скручується і не лежить рівно. Це означає, що відрізаний край теж скручуватиметься, і вам доведеться його приклеювати або натягувати на планшет, щоб він не деформувався. У склейках такого не станеться, там папір добре закріплений одразу.
  • Папір для акварелі в рулоні може бути лише певного виду. Якщо ви вже знайшли свій ідеальний вид паперу – з цим не буде жодної проблеми. Але якщо ви, відірвавши кілька смуг, зрозумієте, що папір холодного пресування це не ваше, і для ботанічної ілюстрації більше підходить сатиновий – у вас буде цілий великий рулон невикористаного паперу для акварелі. Втім, із цього положення можна вийти, купивши кілька рулонів паперу для акварелі різних видів.

Кращий папір для акварелі в рулоні

Найкращий папір для акварелі це той, який підходить під ваш стиль малювання. Любіть заливки, працювати по мокрому, вимивати фарбу і навіть вишкрібати її – використовуйте більш щільний папір у рулоні, від 300 г і вище. Якщо ви любите тонку роботу - лесування або малювання alla prima, тобто, в один шар, відразу, то тоді ви можете вибирати не такий щільний папір. Хороший папір холодного пресування може бути й легшим за 200 г, це не завадить у роботі.

Папір Canson Montval – це французький папір для акварелі в рулоні холодного пресування з високоякісної целюлози. Вона витримає навіть кілька відмивань, і не скочуватиметься від великої кількості води.

Папір для акварелі в рулоні найкраще підходить досвідченим художникам, які люблять самостійно вибирати формат, самостійно відрізати чи відривати для роботи потрібний відрізок паперу, чи працювати на справді великих форматах.

Якщо ви відчуваєте, що альбом закінчується занадто швидко - можливо, акварельний папір в рулоні допоможе вам рухатися далі.