Фільтр
Ціна  135 - 1772 грн.
Виробник
Розмір
Щільність
К-сть аркушів

Категорії

Папір для акрилових та олійних фарб

Альбом (склейка) для акрилу та олії Figueras, 19*25 см, 290 г/м2, 10 аркушів, Canson 
480 грн.

Альбом (склейка) для акрилу та олії Figueras, формат 19*25 см, щільність 290 г/м2, 10 аркушів, Canso..

Альбом (склейка) для акрилу та олії Figueras, 33*41 см, 290 г/м2, 10 аркушів, Canson 
867 грн.

Альбом (склейка) для акрилу та олії Figueras, формат 33*41 см, щільність 290 г/м2, 10 аркушів, Canso..

Альбом (склейка) для акрилу та олії Figueras, 38*46 см, 290 г/м2, 10 аркушів, Canson 
1330 грн.

Альбом (склейка) для акрилу та олії Figueras, формат 38*46 см, щільність 290 г/м2, 10 аркушів, Canso..

Показано від 1 до 14 з 14 (всього сторінок: 1)

Папір для акрилу чи олії сподобається тим, хто з жахом дивився на важкі полотна у магазині. Це набагато легша версія полотна, яку зручно носити із собою на пленери, та можна малювати у будь-якому місці квартири.

Чому взяти альбом, а не полотно

 • Альбом поміститься в рюкзак, сумку, його можна взяти з собою, і він не займе багато місця.
 • Малюєте дійсно багато - полотна скоро перестануть поміщатися у квартирі, а стопка альбомів може зростати ще довго.
 • На папері малювати звично, його можна покласти горизонтально або закріпити на мольберті. Під пензликом буде міцна поверхня без ефекту натягнутого барабана.
 • Після завершення роботи над картиною аркуш паперу легше оформити в раму, ніж полотно, до нього підійдуть плоскі рами, і в інтер'єрі картина матиме більш урбаністичний вигляд.
 • Купити альбом просто дешевше, ніж полотно, замість підрамника ви отримуєте кілька аркушів для малюнка, які можна закріпити на картоні і малювати, як вам зручно.
 • Так як папір доступніший, у вас не буде страху намалювати погано, зіпсувати полотно або зробити роботу, яку не можна повісити на стінку. Отже, ви зможете вільно практикуватися, робити вправи та вдосконалюватися.
 • На папері можна писати ручками, олівцями та пером, тому ви можете робити скетчі з написами, комбінувати малюнки та текст, написати вірш та доповнити його малюнком.

Спеціальний папір для олії чи акрилу має кілька особливостей, які відрізняють його від паперу для акварелі чи малюнка.

 • Щільність. Мінімум 230г/м2, найпоширеніші види це 290г/м2 та 400г/м2. Чим більше ви хочете покласти шарів, чим більше медіуму ви використовуєте - тим щільнішим повинен бути папір.
 • Поверхня. Може бути схожа на полотно або тканину. Поверхня с ефектом плетіння полотна підходить для великих мазків та об'ємних картин у стилі імпасто, а гладка з лінійним малюнком відмінно підходить для акрилу та дрібних деталей. З іншого боку, нічого не заважає вам поекспериментувати та підібрати папір для своїх завдань.
 • Вологостійкість. Спеціальний папір для масла та акрилу не вбирає воду та утримує акрил та масло на поверхні. А це означає, що ви повністю контролюєте мазки, штрихи і крапки, папір не дасть фарби розтіктися або утворити павутинку. З іншого боку, аквареллю по ньому не помалювати.
 • Папір для акрилу та олії не потрібно готувати заздалегідь. Ніяких ґрунтовок, підготовки, покриття медіумом. Вона готова відразу, як ви розкриваєте альбом, просто беріть і малюйте.
 • Завдяки спеціальному просоченню на білих ділянках не утворюватимуться масляні плями після висихання фарби. Картина залишиться в тому ж вигляді, як ви її написали, з часом з нею нічого не станеться.

У паперу достатньо переваг перед полотном, але це все ж таки більш сучасне рішення. Якщо вам хочеться класики, візьміть полотно та спробуйте писати на ньому. Професійні художники мають і папір і полотна, щоб на папері робити попередні замальовки, опрацьовувати деталі, експериментувати, а на полотні вже писати повноцінну картину.
У нас є папір для олії та акрилу Canson Figueras, яким користуються професіонали по всьому світу. Його ви побачите в уроках на Youtube, його лінійну текстуру ви бачите у Instagram у художників. Формат А4 дозволяє легко практикуватися та робити роботи для фото, а А3 і більше підходять для серйозних картин. Окремо вони мають лінійку Graduate для студентів. Вона менше важить і дешевше, тому її беруть для ескізів, тренувальних робіт та експериментів із новими техніками. Блок із 20 аркушів коштує на 4 гривні більше, ніж одне полотно такого ж розміру. Отже, за ту ж ціну ви можете намалювати в 20 разів більше малюнків!
Малюйте із задоволенням, і нехай творчість приносить вам тільки гарні емоції.