Фільтр
Ціна  31 - 526 грн.
Виробник

Категорії

Орігамі

Набір паперу для орігамі Folia "Kids", 15х15 см, 80 гр., 50 аркушів
332 грн.

Набір паперу для орігамі Folia "Kids", 15х15 см, 80 гр., 50 аркушів Бренд: Folia К..

Набір паперу для орігамі Folia "Nostalgia", 15х15 см, 80 гр., 50 аркушів
332 грн.

Набір паперу для орігамі Folia "Nostalgia", 15х15 см, 80 гр., 50 аркушів Бренд: Foli..

Набір паперу для орігамі Folia Basic, 15х15 см, зелений
332 грн.

Набір паперу для орігамі Folia Basic, 15х15 см, зелений Бренд: Folia Країна: Німеччина Сер..

Набір паперу для орігамі Folia Basic, 15х15 см, червоний
332 грн.

Набір паперу для орігамі Folia Basic, 15х15 см, червоний Бренд: Folia Країна: Німеччина Се..

Набір паперу для орігамі Folia Basic, 20х20 см, sweet
502 грн.

Набір паперу для орігамі Folia Basic, 20х20 см, sweet Бренд: Folia Країна: Німеччина Серія..

Набір паперу для орігамі Folia Folding Paper 70 гр., Асорті, 100 аркушів Відсутній
Набір паперу для орігамі Folia Folding Paper 70 гр., Асорті, 100 аркушів
233 грн.

Набір паперу для орігамі Folia Folding Paper 70 гр., Асорті, 100 аркушів Бренд: Folia Країна..

Показано від 1 до 24 з 31 (всього сторінок: 2)

Орігамі

Орігамі це унікальне та знамените японське мистецтво створення найскладніших фігурок з паперу без використання ножиць або клею.

Як і багато інших японських традицій, орігамі починалося як ритуальне мистецтво, що служило для дарів богам. Папір для ритуального орігамі також створювався за особливою технологією, з дерев, які відвідував особисто імператор.

Згодом мистецтво орігамі стало більш приземленим та доступним звичайним людям. Це відбувалося одночасно з тим, як ставав доступнішим і дешевшим рисовий папір. Зараз орігамі займаються як одним зі способів зняти стрес, провести час або зробити гарну прикрасу чи подарунок.

Орігамі використовується як виготовлення фігурок. Це може бути й складна прикраса подарункових конвертів та обгорток.

Частково мистецтво орігамі перетинається навіть із художнім складанням квадратних серветок у ресторані.

Найважливіше для орігамі це папір. Він має бути щільним і водночас тонким, щоб він легко складався, але не рвався. Це найчастіше квадратний папір декількох стандартних розмірів.

Папір для орігамі

Папір для орігамі може бути простим і кольоровим, з різними малюнками та візерунками. Ви можете розфарбувати вже готову фігурку орігамі. Базове правило для вибору паперу для орігамі таке:

  • Папір для орігамі має бути квадратним
  • Папір для орігамі має бути спеціальний, і повинен легко складатися.

У магазині АЗУР ми пропонуємо спеціальний папір для орігамі німецького виробництва паперової фірми Folia. Папір для орігамі Folia буває і простих дизайнів і з різнокольоровими патернами.

Основні розміри паперу для орігамі Folia:

  • 10х10 см
  • 15х15 см
  • 20х20 см

Для початківців найкраще підходить найбільший папір для орігамі, а з досвідом ви зможете переходити до більш дрібного формату. Цікава особливість орігамі в тому, що для найскладніших і комплексних фігурок потрібно так багато дій, що маленький формат паперу для орігамі просто неможливо скласти через товщину паперового аркуша. Тоді знову переходять до великого розміру паперу для орігамі та навіть використовують кальку для орігамі з удвічі меншою щільністю.

Як вибрати папір для орігамі

Для початку, визначтеся з розміром паперу для орігамі. Для початківців найкраще підходить розмір 20х20см.

Потім, перегляньте основні дизайни паперу для орігамі Folia і виберіть ті, що підходять для фігурок, які ви хочете зробити, вписуються в інтер'єр або просто вашого улюбленого кольору.

У наборах Folia паперу для орігамі є однотонний папір та папір для орігамі з візерунками. Якщо ви хочете самостійно розфарбувати фігурки, вибирайте однотонний папір, а якщо вам подобаються візерунки – вибирайте папір для орігамі з патернами. Є папір для орігамі двосторонній, де одна сторона однотонна, а інша має малюнок.

Папір для орігамі для початківців

Якщо ви тільки пробуєте себе в орігамі або вибираєте подарунок для дитини, ви можете вибрати один із наборів для орігамі 20х20 см Folia. Такі набори відрізняються лише дизайном паперу, а щільність та кількість аркушів однакова.

Щоб почати знайомство з орігамі, можна використовувати схеми з орігамі, або вчитися з відео.

Найкраще тренуватися відразу на хорошому папері для орігамі, тому що спроби скласти що-небудь із блоків листів для нотаток може назавжди відбити бажання займатися цим.

Папір для орігамі сильно відрізняється від звичайного паперу своєю структурою та щільністю, і саме через це його можна складати багаторазово і в різних напрямках.

Як навчитися орігамі

Тут ми наведемо кілька відео, за якими можна навчитися складати фігурки з паперу для орігамі. Якщо ви хочете самостійно пошукати нові схеми від японських майстрів, використовуйте запит 折り紙. Найчастіше це буде добре зняте покрокове керівництво, де все зрозуміло без слів.