Фільтр
Ціна  829 - 3035 грн.
Виробник

Категорії

Кольорові олівці

Набір кольорових олівців DUTCH MASTERS, Молочниця, Ян Вермеєр, 24шт., метал, Bruynzeel
1049 грн.

Набір кольорових олівців DUTCH MASTERS, Молочниця, Ян Вермеєр,24шт., метал, Bruynzeel Виробник..

Набір кольорових олівців FaberCastell Goldfaber, 24 кольори в металевому пеналі
955 грн.

Набір кольорових олівців FaberCastell Goldfaber, 24 кольори в металевому пеналі Виробник: Fabe..

Набір кольорових олівців FaberCastell Goldfaber, 36 кольорів в металевому пеналі
1430 грн.

Набір кольорових олівців FaberCastell Goldfaber, 36 кольорів в металевому пеналі Виробник: Fab..

Набір кольорових олівців Natural Fine Art, 48 кольорів, металева коробка, Renesans
1774 грн.

Набір кольорових олівців Natural Fine Art, 48 кольори, металевий пенал, Renesans Виробник: Ren..

Набір кольорових олівців Colection Coloured Pensil, 12 кольорів, метал, Winsor&Newton
900 грн.

Набір кольорових олівців Colection Coloured Pensil, 12 кольорів, металевий пенал, Winsor&Newton ..

Набір кольорових олівців Colection Coloured Pensil, 24 кольори, метал, Winsor&Newton
1598 грн.

Набір кольорових олівців Colection Coloured Pensil, 24 кольори, металевий пенал, Winsor&Newton ..

Набір кольорових олівців Colection Coloured Pensil, 48 кольорів, метал, Winsor&Newton
3035 грн.

Набір кольорових олівців Colection Coloured Pensil, 48 кольорів, металевий пенал, Winsor&Newton ..

Набір графічних матеріалів Art Planet “Черепаха”, 73 предмети, нейлоновий пенал на застібці Набір графічних матеріалів Art Planet “Черепаха”, 73 предмети, нейлоновий пенал на застібці Відсутній
Набір графічних матеріалів Art Planet “Черепаха”, 73 предмети, нейлоновий пенал на застібці
882 грн.

Набір графічних матеріалів “Черепаха”, 73 предмети, нейлоновий пенал на застібці, Art Pl..

Набір кольорових олівців Art Planet “Хамелеон”, 72 кольори, нейлоновий пенал на застібці Набір кольорових олівців Art Planet “Хамелеон”, 72 кольори, нейлоновий пенал на застібці Відсутній
Набір кольорових олівців Art Planet “Хамелеон”, 72 кольори, нейлоновий пенал на застібці
895 грн.

Набір кольорових олівців “Хамелеон”, 72 кольори, нейлоновий пенал на застібці, Art Plane..

Набір кольорових олівців Faber-Castell Polychromos, 30 кольорів, гумка, графітові олівці, пенал Набір кольорових олівців Faber-Castell Polychromos, 30 кольорів, гумка, графітові олівці, пенал Відсутній
Набір кольорових олівців Faber-Castell Polychromos, 30 кольорів, гумка, графітові олівці, пенал
2180 грн.

Набір кольорових олівців Faber-Castell Polychromos, 30 кольорів, гумка, графітові олівці, пенал ..

Набір кольорових олівців FaberCastell Goldfaber 27 кольорів у тканинному пеналі + чорнографітний олівець + чинка Набір кольорових олівців FaberCastell Goldfaber 27 кольорів у тканинному пеналі + чорнографітний олівець + чинка Відсутній
Набір кольорових олівців FaberCastell Goldfaber 27 кольорів у тканинному пеналі + чорнографітний олівець + чинка
1152 грн.

Набір кольорових олівців Goldfaber, 27 кольорів, олівець чорнографітний, чинка, текстильний пенал-ро..

Набір кольорових олівців FaberCastell Goldfaber, 48 кольорів в металевому пеналі Набір кольорових олівців FaberCastell Goldfaber, 48 кольорів в металевому пеналі Відсутній
Набір кольорових олівців FaberCastell Goldfaber, 48 кольорів в металевому пеналі
1935 грн.

Набір кольорових олівців FaberCastell Goldfaber, 48 кольорів в металевому пеналі Виробник: Fab..

Набір кольорових олівців FaberCastell Grip pencil roll 18 кольорів у тканинному пеналі + чинка Набір кольорових олівців FaberCastell Grip pencil roll 18 кольорів у тканинному пеналі + чинка Відсутній
Набір кольорових олівців FaberCastell Grip pencil roll 18 кольорів у тканинному пеналі + чинка
992 грн.

Набір кольорових олівців Grip, 18 кольорів, пенал рол червоного кольору + чинка, FaberCastell  ..

Набір кольорових олівців Natural Fine Art, 24 кольори, металева коробка, Renesans Набір кольорових олівців Natural Fine Art, 24 кольори, металева коробка, Renesans Відсутній
Набір кольорових олівців Natural Fine Art, 24 кольори, металева коробка, Renesans
884 грн.

Набір кольорових олівців Natural Fine Art, 24 кольори, металевий пенал, Renesans Виробник: Ren..

Набір кольорових олівців Faber-Castell Polychromos, 12 кольорів, металева коробка Набір кольорових олівців Faber-Castell Polychromos, 12 кольорів, металева коробка Відсутній
Набір кольорових олівців Faber-Castell Polychromos, 12 кольорів, металева коробка
829 грн.

Набір кольорових олівців Faber-Castell Polychromos, 12 кольорів, металева коробка Виробник: Fa..

Набір кольорових олівців Faber-Castell Polychromos, 24 кольори, металева коробка Набір кольорових олівців Faber-Castell Polychromos, 24 кольори, металева коробка Відсутній
Набір кольорових олівців Faber-Castell Polychromos, 24 кольори, металева коробка
1637 грн.

Набір кольорових олівців Faber-Castell Polychromos, 24 кольори, металева коробка Виробник: Fab..

Набір кольорових олівців Faber-Castell Polychromos, 36 кольорів, металева коробка Набір кольорових олівців Faber-Castell Polychromos, 36 кольорів, металева коробка Відсутній
Набір кольорових олівців Faber-Castell Polychromos, 36 кольорів, металева коробка
2380 грн.

Набір кольорових олівців Faber-Castell Polychromos, 36 кольорів, металева коробка Виробник: Fa..

Показано від 1 до 17 з 17 (всього сторінок: 1)

Набір кольорових олівців

Професійні кольорові олівці дуже сильно відрізняються від дитячих наборів. Якщо вам подобається малювати, і хочеться використовувати колір у графіці, але при цьому не поратися з фарбами та не бруднитися об пастель — кольорові олівці створювалися спеціально для вас!

Чим відрізняються дитячі та професійні кольорові олівці?

Головна відмінність – насиченість пігменту. Професійні художні кольорові олівці виглядають практично так само яскраво, як і акварельні фарби. Якщо ви намагалися малювати дитячими кольоровими олівцями та відчували, що вони недостатньо яскраві, порівняйте з професійним набором кольорових олівців і ви зрозумієте головну різницю.

Для чого потрібні кольорові олівці

Використовуються в будь-якій сухій техніці рисунка, від ескізів до повноцінних ілюстрацій. Особливо цінуються кольорові олівці за незрівнянну точність ліній. Це найточніший кольоровий інструмент, яким можна малювати. Тому ботанічна ілюстрація, що вважається однією з найскладніших технік графіки, виконується кольоровими олівцями.

Крім того, кольорові олівці дуже зручні в дорозі, коли вам потрібно швидко зобразити кольори, але незручно розгортати цілу палітру фарб.

Скетчінг та ескізи раніше теж створювалися кольоровими олівцями, але зараз їх поступово витісняють лайнери. З усім тим, у традиційніших техніках малюнка ви все ще побачите всі можливості кольорових олівців.

Гіперреалізм кольоровими олівцями

Завдяки точності роботи, найдеталізованіші малюнки створюються саме художніми кольоровими олівцями. Багато робіт у гіперреалізмі створено набором олівців. Портрети людей, тварин, пейзажі та натюрморти чудово виглядають у виконанні кольоровими олівцями.

Ботанічна ілюстрація

Це вид мистецтва, за яким проводили своє дозвілля пані та джентльмени вищого світу 18-19 століття, у період активного розвитку подорожей та загального технічного прогресу. Оскільки у шляхетному суспільстві дитину обов'язково навчали малювати та висловлювати свою думку різними виразними засобами, ботанічна ілюстрація була одним з видів розваг, якою можна було справити враження. Кольорові олівці створили перші ботанічні ілюстрації нової екзотичної флори, яку мандрівники виявляли, прибувши до нових незвіданих берегів. Під час тривалої подорожі на кораблі та життя в таборі на новому місці використовувати фарби було важко, а кольорові олівці з таким складним завданням справлялися чудово.

Досі ми зустрічаємо ботанічну ілюстрацію в енциклопедіях і щоденниках, вона знову набуває популярності у поєднанні зі скрапбукінгом. Створити свій власний журнал із замальовками кольоровими олівцями все, що трапляється в подорожі — це романтика вікторіанської епохи.

Кращі кольорові олівці

  • Найкращими у світі вважаються кольорові олівці Faber Castell Polychromos. Вони це непереможний стандарт якості кольорових олівців, до якого підбираються інші виробники, але досі професійні художники в ботанічній ілюстрації користуються цими олівцями. Їх можна придбати й набором і поштучно.
  • Winsor&Newton Studio Colection Coloured Pensil – ці кольорові олівці створювалися для студентів-художників, але вони відрізняються особливою яскравістю та насиченістю. Крім того, вони чудово поєднуються між собою.
  • Derwent – одні з найкращих кольорових олівців у світі завдяки восковій основі та неймовірно яскравим кольорам. Вони не відчуваються сухими, а колір можна покласти дуже щільно, що дозволяє малювати на тонованому папері, домагаючись особливо яскравих ефектів.

3 типу кольорових олівців

  • Сухі — це найпростіші кольорові олівці, дитячі та початкового рівня. Вони мають поріг яскравості та багатьом художникам його не вистачає. Але, якщо вам потрібно використовувати олівці рідко і для ескізів, ви можете зупинитися на таких.
  • Воскові кольорові олівці. Змішуються до непрозорого тону. Саме такими олівцями зроблені малюнки, що не відрізняються від фотографій. Їх легко змішувати, і що більше у вас проміжних кольорів, то плавніше виходять переходи.
  • Кольорові олівці на олійній основі. Це найвищий ранг кольорових олівців. Потрібно витратити більше зусиль, ніж з восковими, щоб змішати їх до плавного градієнта, але вони дають найбагатші відтінки, а кольори неповторно яскраві та насичені.

Навіть якщо ви тільки починаєте вчитися малювати кольоровими олівцями, не заощаджуйте і навчайтеся відразу на якісних матеріалах. Тоді ви отримуватимете задоволення від кожного навчального малюнка, і просунетеся у своїй навичці набагато швидше.