Фільтр
Ціна  75 - 336 грн.
Виробник

Категорії

Набори акрилових фарб для декору

Показано від 1 до 7 з 7 (всього сторінок: 1)

Акрил для декору Rosa

Акрил для декору Rosa допоможе, якщо вам необхідно розфарбувати будь-яку поверхню і швидко. У наборі акрилу для декору баночки невеликого об'єму, їх вистачить на 4-5 виробів. Можна обійтися без дорогих банок акрилу для декору та взяти набір Rosa, щоб прикрасити дитячий виріб, фоторамку, тимчасовий декор на свято або фон для фотографії.

Акрил для декору підходить і для малювання, але більше задоволення ви отримаєте від художнього акрилу. Акрил для декору набагато більше підходить для розфарбовування різних поверхонь, його необов'язково наносити на полотно.

Де застосовується акрил для декору Rosa

  • Дерев'яні зрізи, статуетки, стільниці відмінно підходять для акрилу для декору, але краще попередньо покласти акриловий ґрунт.
  • Металеві поверхні. Акрил для декору буде яскравим на металі, але вам знадобиться більше фарб для непрозорості.
  • Пластмаса добре утримує акрил для декору, але вона має бути негнучкою, щоб акрил не розтріскався.

Акрил для декору добре тримається на будь-яких не вбирних поверхонь. Якщо вам потрібно нанести малюнок на тканину, краще скористатися спеціальним акрилом для тканини.

Акрил для декору Rosa допоможе вам, коли потрібно швидко розфарбувати вироби або надати звичайній картонній коробці подарунковий вигляд. Для більш серйозних ідей декорування меблів та фурнітури краще використовувати гібридні акрилові фарби або універсальний акрил Cadence.

Акрил для декору Rosa - просте та швидке рішення для подарунка чи виробу.