Фільтр
Ціна  163 - 7002 грн.
Виробник

Категорії

Набори пастелі

Показано від 1 до 24 з 28 (всього сторінок: 2)

Пастель

Пастель – це м'який матеріал для малювання. Він складається з пресованого пігменту і певного сполучного, яке визначає, буде пастель м'якою або твердою, сухою або масляною.

Вважається, що суха пастель призначена для професійних малюнків, а олійна пастель більше підходить для навчальних робіт, але ви можете знайти і чудові малюнки видатних художників, зроблені олійною та восковою пастеллю.

Олійна пастель у наборі

Олійна пастель це чудовий подарунок людині, яку тягне до малювання сухими та кольоровими матеріалами. Олійна пастель здатна багато на що - за допомогою неї малювали прекрасні портрети, пейзажі, абстракцію та інтер'єрні картини.

За своєю структурою олійна пастель схожа на олійні фарби, тому в інтернеті ви побачите безліч лайфхаків, як зробити її яскравішою і виразнішою за допомогою лляної олії. Так само з непотрібних вам брусочків пастелі можна змішати нові, складніші відтінки.

Олійна пастель у наборі є різних брендів. ми привозимо лише якісні європейські матеріали, тому ви не побачите китайських підробок. Серед наших брендів є навчальні, середні та високопрофесійні.

Краща олійна пастель

  • Louvre Oil Pastels – французька масляна пастель, підходить і для початківців, і для професійних художників. Пігменти насичені, крейда міцна.
  • Олійна пастель Faber Castell Goldfaber - німецька олійна пастель зі складними відтінками, насичені пігменти, відмінно тримаються на папері і змішуються між собою. Це напівпрофесійна олійна пастель. Є набір пастелі на 12, 24 та 36 крейд.

Суха пастель у наборі

Професійна суха пастель зазвичай м'яка або напівтверда. Тверда пастель потрібна рідко, тільки для тонкої роботи та особливої міцності крейди. А м'яка пастель особливо приємна на дотик, і їй малюють більшість пастельних картин. Слабо спресований пігмент чудово чіпляється за шорсткий пастельний папір, і вам не потрібно докладати зусиль, щоб залишити яскравішу смугу кольору.

Суха пастель чудово підходить професійним досвідченим художникам та акуратним початківцям. А ось для дітей ми б не рекомендували її вибирати, оскільки м'яка пастель тендітна і при безконтрольному натисканні чи падінні може зламатися.

Суха пастель Conte

Суха пастель Conte коштує окремої згадки, так як у Conte свій власний рецепт виготовлення пастелі, що йде ще від рецептів натуральної крейди сангіни. Французька суха пастель Conte поводиться як щось середнє між сухою та олійною пастеллю. У неї особлива пружна природа, тому малювання пастеллю Conte це ні на що не схожий унікальний досвід. Художники по всьому світу особливо цінують суху пастель Conte за її неоднозначні властивості.

Суха пастель - найкращі бренди

  • Conte Colour Carres Assorted – лімітований подарунковий набір сухої пастелі Conte у дерев'яній коробці. Такий подарунок під ялинкою або на день народження точно виділятиметься серед інших. А, можливо, ви дозріли на те, щоб подарувати його самому собі?
  • Набір м'якої пастелі Conte Soft Colour - набір професійної сухої художньої пастелі Conte. М'які кольори, насичені пігменти. Пастель чудово підходить для портретів, зображення тварин, натюрмортів та міських пейзажів. Набори є на різну кількість крейд. Ця м'яка пастель підходить для професіоналів.
  • Conte Studio Soft Pastel – навчальна м'яка суха пастель для студентів. Тут менший вибір кольору, але пастель спресована щільніше, що допоможе і при перенесенні матеріалів і під час експресивного малювання.
  • Напівтверда суха пастель Mungyo – відмінний вибір для дітей та початківців. Пастель суха, але спресована досить щільно, можна сміливо малювати перші рази, коли ще немає точного контролю над силою натиску. Дітям теж буде простіше, якщо пастель не кришиться під пальчиками, як це відбувається з м'якою пастеллю.
  • Conte Box - тематичний набір сухої пастелі для пейзажів у зручній коробці
  • М'яка пастель Faber Castell – великі та доступні за ціною набори. Пастель тут коротша за довжиною, а отже, поміститься більше кольорів. Вона швидше закінчується, зате ви відразу отримуєте різноманітність безлічі відтінків. Пастель м'яка, добре поєднується, але всередині коробки зафіксована нещільно, тому може трохи забруднюватися. На колір це не вплине.
  • Reeves Soft Pastel – м'яка пастель Reeves, яка спеціалізується на матеріалах для студентів. Цей набір ніжних "класичних пастельних" світлих тонів, якими особливо приємно малювати на сірому або бежевому папері.
  • Відтінки сірого Mungyo – особливий набір м'якої пастелі, який складається лише з відтінків сірого. Якщо подобається малювати в монохромі, простими графітними олівцями, але хотілося спробувати пастель – ось той самий набір, який вам потрібний.

Творіть із задоволенням, обирайте найкращі набори пастелі та займайтеся творчим малюванням