Фільтр
Ціна  158 - 2180 грн.
Виробник

Категорії

Акварельні олівці в наборах

Набір акварельних олівців Goldfaber Aqua, 12 шт, металевий пенал, Faber-Castell
475 грн.

Набір акварельних олівців Goldfaber Aqua, 12 кольорів, металевий пенал, Faber-Castell Виробник..

Набір акварельних олівців Goldfaber Aqua, 24 шт, металевий пенал, Faber-Castell
951 грн.

Набір акварельних олівців Goldfaber Aqua, 24 кольори, металевий пенал, Faber-Castell Виробник:..

Набір акварельних олівців Mondeluz, 12 шт, картон, Koh-i-Noor
318 грн.

Набір акварельних олівців Mondeluz, 12 кольорів, картон, Koh-i-Noor Виробник: Koh-i-Noor Hardt..

Набір акварельних олівців Mondeluz, 24 шт, картон, Koh-i-Noor
598 грн.

Набір акварельних олівців Mondeluz, 24 кольори, картон, Koh-i-Noor Виробник: Koh-i-Noor Hardtm..

Набір акварельних олівців Mondeluz, 6 шт, картон, Koh-i-Noor
158 грн.

Набір акварельних олівців Mondeluz, 6 кольорів, картон, Koh-i-Noor Виробник: Koh-i-Noor Hardtm..

Набір акварельних олівців Studio Collection Watercolour Pensil, 12 шт, метал, Winsor&Newton
900 грн.

Набір акварельних олівців Studio Collection Watercolour Pensil, 12 кольорів, металевий пенал, Winsor..

Набір акварельних олівців Studio Collection Watercolour Pensil, 24 шт, метал, Winsor&Newton
1598 грн.

Набір акварельних олівців Studio Collection Watercolour Pensil, 24 кольори, металевий пенал, Winsor&..

Набір акварельних олівців Faber-Castell Goldfaber, металева коробка, 48 кол. Набір акварельних олівців Faber-Castell Goldfaber, металева коробка, 48 кол. Відсутній
Набір акварельних олівців Faber-Castell Goldfaber, металева коробка, 48 кол.
1905 грн.

Набір акварельних олівців Faber-Castell Goldfaber, металева коробка, 48 кол. Набір складається..

Набір акварельних олівців Faber-Castell, серія Albrecht Duerer, 24 кольори, металева коробка Набір акварельних олівців Faber-Castell, серія Albrecht Duerer, 24 кольори, металева коробка Відсутній
Набір акварельних олівців Faber-Castell, серія Albrecht Duerer, 24 кольори, металева коробка
1587 грн.

Набір акварельних олівців Faber-Castell, серія Albrecht Duerer, 24 кольори, металева коробка.  ..

Набір акварельних олівців Art Planet "Рибка", у нейлоновому пеналі, 72 кольори Набір акварельних олівців Art Planet "Рибка", у нейлоновому пеналі, 72 кольори Відсутній
Набір акварельних олівців Art Planet "Рибка", у нейлоновому пеналі, 72 кольори
985 грн.

Набір акварельних олівців "Рибка", нейлоновий пенал, 72 кольори + точилка, Art Planet ..

Набір акварельних олівців Faber-Castell Albrecht Duerer, 30 кольорів у пеналі + пензлик з резервуаром Набір акварельних олівців Faber-Castell Albrecht Duerer, 30 кольорів у пеналі + пензлик з резервуаром Відсутній
Набір акварельних олівців Faber-Castell Albrecht Duerer, 30 кольорів у пеналі + пензлик з резервуаром
2180 грн.

Набір акварельних олівців Faber-Castell Albrecht Duerer, 30 кольорів у пеналі + пензлик з резервуаро..

Набір акварельних олівців Faber-Castell Goldfaber Aqua, 38 кольорів + 2 чорнографітні олівці та пензель Набір акварельних олівців Faber-Castell Goldfaber Aqua, 38 кольорів + 2 чорнографітні олівці та пензель Відсутній
Набір акварельних олівців Faber-Castell Goldfaber Aqua, 38 кольорів + 2 чорнографітні олівці та пензель
1446 грн.

Набір акварельних олівців Faber-Castell Goldfaber Aqua, 38 кольорів + 2 чорнографітні олівці та пенз..

Набір акварельних олівців Faber-Castell Goldfaber, металева коробка, 36 кол. Набір акварельних олівців Faber-Castell Goldfaber, металева коробка, 36 кол. Відсутній
Набір акварельних олівців Faber-Castell Goldfaber, металева коробка, 36 кол.
1385 грн.

Набір олівців Faber-Castell акварельних Goldfaber Набір складається з: 36 кольорьових акварель..

Набір чорнографітних акварельних олівців Faber Castell Graphite Aquarelle, НВ-8В, металева коробка, 5 шт Набір чорнографітних акварельних олівців Faber Castell Graphite Aquarelle, НВ-8В, металева коробка, 5 шт Відсутній
Набір чорнографітних акварельних олівців Faber Castell Graphite Aquarelle, НВ-8В, металева коробка, 5 шт
343 грн.

Набір чорнографітних акварельних олівців Faber Castell Graphite Aquarelle, НВ-8В, металева коробка, ..

Показано від 1 до 21 з 21 (всього сторінок: 1)

Для чого варто купити акварельні олівці

Акварельні олівці це те саме, що акварель, тільки зручніше, приємніше і легше в освоєнні. Щоб помалювати, з аквареллю вам потрібно розводити фарбу на палітрі, приготувати кілька пензлів, серветки, дві банки води. Більше того, вам потрібно щоразу змішувати кольори. Акварельні олівці зменшують поріг для входження у світ творчості. Це просто, олівцями малювали практично всі, а акварельні олівці нічим не відрізняються від звичайних, доки не стикаються з водою.

Купити акварельні олівці варто людині, яка любить спочатку все спланувати, подивитися на ескіз, а потім доопрацювати до закінченої картини. Ви можете намалювати всі об'єкти просто сухими олівцями, і тільки, коли все буде готове, додавати воду.

Ви вирішили купити акварельні олівці – що далі?

Як користуватися акварельними олівцями

Щоб у вас вийшли красиві градієнти і ви легко змогли намалювати те, що задумали, ось кілька правил, як використовувати акварельні олівці:
  • Використовуйте мало води. Щоб контролювати результат, вам потрібно зовсім небагато води на пензлику. Найкраще підійде кисть з резервуаром, так можна обійтися без окремої ємності з водою. Всього для малюнку вам потрібно купити акварельні олівці, пензель із резервуаром та папір. Три речі, а ви вже художник.
  • Починайте розмивати водою від світлого до темного. Це не зовсім інтуїтивно, але якщо пробувати розмивати темні ділянки і "витягувати" колір далі, додаючи води, у вас вийде рівний шар одного кольору. Замість цього почніть рухатися від світлої ділянки до насиченої.
  • Змішуйте суху та мокру техніку. Акварельні олівці служать саме для цього, щоб вам було зручно частину малюнка залишити олівцевими штрихами, а іншу частину розмити. Ефектно виглядає розмите тло неба та поля, а поверх, після повного висихання, деталізовані дерева та кущі.
  • До початку роботи над малюнком освоїться з олівцями та пензлем на окремому аркуші акварельного паперу. Зробіть пару градієнтів, спробуйте одержати результат, якого ви хочете. Подивіться, скільки води на пензлику буде достатньо, а скільки вже перебір. Поекспериментувати заздалегідь краще, ніж імпровізувати на цільному малюнку. Коли ви купили акварельні олівці, ваш шлях до творчості тільки починається, не бійтеся дати собі час для тренування.
  • Малюєте акварельними олівцями тінь – йдіть до об'єкта, а не від нього. Щоб отримати саму темну ділянку прямо під вашим об'єктом, вам потрібно почати розмивати водою колір від світлого до темного, тобто почати якнайдалі, і рухатися назад до темної ділянки тіні. Спочатку хочеться зробити навпаки, але саме у такий спосіб у вас і вийде потрібний градієнт.
  • Поки одна ділянка висихає, малюйте в іншому місці. Щоб фон не затік у межі предмета, потрібно зачекати на повне висихання фону, і тільки потім починати розмивати колір на самому предметі. Поки одна деталь сохне, займіться протилежним кутом картини. Так вам не доведеться чекати і гаяти час, поки висохне шар фарби.
  • Спробуйте пофарбувати олівцем пензлик. Це буде те саме, як набрати акварельну фарбу. Якщо вам потрібні м'які межі, ви можете одразу працювати пензликом, а не розмивати сухі штрихи акварельними олівцями.
  • Як тільки попередній шар висохне – знову штрихуйте акварельними олівцями поверх. Тут ідея така сама, як у акварелі. Спочатку ви малюєте найдальший план, фон, на якому буде все інше, а після його повного висихання малюєте об'єкти поверх. Але, якщо ваші об'єкти світлі та близькі до жовтого кольору – залиште для них незафарбовані місця на папері, так у вас вийде найчистіший та найнасиченіший колір.

Спробуйте почати свій шлях у малювання та купити акварельні олівці у нашому магазині АЗУР. У нас ви знайдете тільки якісні європейські бренди – Koh-I-Noor, Winsor&Newton, Faber Castell. Вам не потрібно розбиратися самостійно, які олівці – китайська підробка, а які – дійсно якісні та зручні, ми вже зробили це за вас.

А щоб вам було легше почати малювати, подивіться спочатку відео, що можна робити за допомогою акварельних олівців.