Фільтр
Ціна  947 - 2360 грн.
Виробник

Категорії

Мольберти студійні

Мольберт підлоговий LeoArt №32, Н-подібний, трансформер, бук, мах. висота полотна 133 см
2360 грн.

Мольберт студійний М32, бук, LeoArt Виробник: LeoArt Країна: Україна Матеріал: бук Тип м..

Мольберт підлоговий LeoArt №41Н, А-подібний, бук, мах. висота полотна 126 см
1535 грн.

Мольберт підлоговий А-подібний М41Н, бук, LeoArt Виробник: LeoArt Країна: Україна Матеріал..

Мольберт підлоговий LeoArt №40а, А-подібний, бук, без верхнього кріплення, мах. висота полотна 130 см Мольберт підлоговий LeoArt №40а, А-подібний, бук, без верхнього кріплення, мах. висота полотна 130 см Відсутній
Мольберт підлоговий LeoArt №41б, А-подібний, поличка для олівців, бук, мах. висота полотна 115 см Мольберт підлоговий LeoArt №41б, А-подібний, поличка для олівців, бук, мах. висота полотна 115 см Відсутній
Мольберт підлоговий LeoArt №41б, А-подібний, поличка для олівців, бук, мах. висота полотна 115 см
1768 грн.

Мольберт підлоговий А-подібний М41Б, бук, LeoArt Виробник: LeoArt Країна: Україна Матеріал..

Показано від 1 до 8 з 8 (всього сторінок: 1)

Студійні мольберти зазвичай представлені мольбертами підлоговими, що стійко утримують роботи великих форматів, розрізняють наступні види:

А-подібні

Мольберт стоїть на трьох ногах, одна з яких рухається, його рама звужується до верху. Підставка для картини, поличка, може бути статичною або пересувною. Мольберт а-подібний не обов'язково має щоглу. Також є планковий варіант, який художник може нахилити до себе. Ця функція дозволяє прикрити малюнок, не пошкоджуючи свіжу фарбу.

А-подібні мольберти ліра найчастіше можна знайти в художніх вишах та у вигляді виставкової конструкції для картин. Це найпопулярніша форма мольберта, яку полюбляють багато художників.

Мольберт також може бути настільним та невеликим, відіграючи роль прикраси або для підтримки маленької картини, картки чи фотографії.

Верстатний, станковий мольберт або студійний мольберт

Основа плоска і квадратна, нагадує літеру Н. Основа є надійною та стабільною. Такий мольберт часто буває на колесах, що допомагає його переміщувати в студії. Але для блокування спонтанного руху мольберта в просторі та компенсації нерівностей підлоги надаються два гвинтові затискачі на передніх ніжках. Мольберт також нахиляється, часто існує відділення для пензликів.

Верстатний мольберт називається професійним. Він використовується для написання великих творів, на великих форматах понад 80 см.

Станковий мольберт також буває у вигляді настільного. Такий мольберт часто використовують художники для написання невеликих картин. Його можна встановити на столі, а сам мольберт займає невелике місце.

Мольберт-тринога

Це мольберт з трьома рухомими ногами, опорами що можуть скрадатись. Один з найбільш стійких мольбертів завдяки трьом опорам. Легкий і займає мало місця в складеній формі. Картинотримач можна розмістити як на ногах мольберта, так і на планці. Нахил регулюється задньою ніжкою мольберта.

Мольберт-триногу часто називають штативом. Насправді ж це штатив. Для встановлення камер та телескопів часто використовуються сталеві або алюмінієві мольберти.

Хлопавка

Цей мольберт отримав свою назву через характерний звук при його складанні, який нагадує хлопавку. Він складається з двох рам, одна з яких підтримує, інша це фанера, на якій прикріплений аркуш для малювання. Листи кріпляться за допомогою малярської клейкої стрічки, біндера або кнопками. Мольберти хлопавки часто зустрічаються в дитячих та мистецьких установах. Вони можуть бути з магнітним та грифельним покриттям, тому вони також можуть грати роль шкільної дошки. Мольберти хлопавки можуть бути односторонніми та двосторонніми – фанера для кріплення паперу знаходиться з обох боків.