Фільтр
Ціна  137 - 495 грн.
Виробник

Категорії

Маса для моделювання

Пластилін скульптурний Трек "Скульптор", білий, 0,5 кг
140 грн.

Професійний скульптурний пластилін “Скульптор”, білого кольору, вага 0.5 кг, Трек ..

Пластилін скульптурний Трек "Скульптор", білий, 1 кг
270 грн.

Професійний скульптурний пластилін “Скульптор”, білого кольору, вага 1 кг, Трек Ви..

Показано від 1 до 8 з 8 (всього сторінок: 1)

Керапласт для ліплення

Керапласт або керамічний пластилін Koh-i-Noor Keraplast використовується для ліплення. Керапласт створений на основі натуральної глини, тому він розмивається та пом'якшується водою.

На відміну від пластиліну, керапласт застигає на повітрі та стає твердим через 24-48 годин. Тому з нього можна робити скульптурки, декоративні фігурки, деталі для шарнірних лялечок та іграшки на ялинку.

Керамічний пластилін Keraplast м'який і підходить для скульптурної роботи, але при цьому дрібні деталі краще робити з твердіших матеріалів.

Як розм'якшити керапласт

Щоб зробити м'яким керапласт, додайте води. Чим більше води, тим він податливіший, але довше сохне. Мінус полягає в тому, що коли керапласт висохне, вода випарується і він може потріскатися.

Щоб захистити роботи від розтріскування, намагайтеся додавати необхідний мінімум води для пластичності.

Щоб зручно працювати з керапластом для ліплення, змочуйте водою руки, інструменти та поверхню для ліплення. Так керапласт не прилипатиме до рук і поверхні.

Чи потрібно запікати керапласт

Ні. Керапласт застигає самостійно - у цьому одна з його переваг. Вже через добу або дві доби, залежно від кількості води в керапласті та вологості повітря, виріб стане твердим і його можна сміливо розфарбовувати.

Керамічний пластилін Keraplast виготовляється у двох кольорах:

  • білий
  • теракотовий

Це дозволяє максимально наблизити його до зовнішнього вигляду кераміки та розфарбовувати його будь-якими кольорами.

Keraplast для любителів чи для професіоналів?

Керапласт Koh-i-Noor Keraplast підходить для навчання ліплення, виробів та ліплення разом з дітьми. Він абсолютно не токсичний, тому підходить для дітей, але він абсолютно безпечний при поїданні, тому підійде для дітей від 3-х років.

Керапласт використовують студенти при навчанні ліпленню та скульптурі, оскільки його не потрібно обпалювати та він застигає самостійно протягом доби, що дає багато часу на виправлення та доповнення роботи.

Це найпростіший і зручний спосіб створити простий виріб або фігурку, він не вимагає наявності духовки, і при цьому він застигає, а не залишається м'яким, як пластилін.

Керапласт це щось середнє між глиною та пластиліном, він поєднує плюси обох матеріалів.

Для складнішої роботи або скульптури з тонкими деталями використовуйте каркас із дроту або фольги, на який ви наносите керапласт. Так ви отримаєте тверду структуру, яка триматиме форму і зніматиме навантаження з самого керамічного пластиліну.

Керамічний пластилін це те саме, що скульптурний пластилін. Вони обидва застигають самостійно, але дають час на редагування роботи та уточнення деталей.