Фільтр
Ціна  224 - 22283 грн.
Виробник

Категорії

Маркери Copic Classic Marker

Набір спиртових маркерів Copic Classic Set "Basic", 36 шт
11662 грн.

Набір спиртових маркерів Copic серії Classic “Basic Set”, 36 кольорів, в акриловому кейс..

Набір спиртових маркерів Copic Classic Set "Cool Grey", 12 шт
4159 грн.

Набір спиртових маркерів Copic серії Classic Set "Cool Grey", 12 кольорів, в акриловому ке..

Набір спиртових маркерів Copic Classic Set "Neutral Grey", 12 шт
3887 грн.

Набір спиртових маркерів Copic серії Classic “Neutral Gray set (NG)”, 12 кольорів, в акр..

Набір спиртових маркерів Copic Classic Set "Toner Grey", 12 шт
3887 грн.

Набір спиртових маркерів Copic серії Classic “Toner Grey set (TG)”, 12 кольорів, в акрил..

Набір спиртових маркерів Copic Classic Set “Architecture Colours”, 12 шт
4037 грн.

Набір спиртових маркерів Copic Classic Set “Architecture Colours”, 12 кольорів, футляр ..

Набір спиртових маркерів Copic Classic Set “Basic A”, 72 шт
22283 грн.

Набір спиртових маркерів Copic серії Classic “Basic Set A”, 72 кольорів, в акриловому ке..

Набір спиртових маркерів Copic Classic Set “Basic B”, 12 шт
3887 грн.

Набір спиртових маркерів Copic серії Classic “Basic Set B”, 12 кольорів, в акриловому ке..

Набір спиртових маркерів Copic Classic Set “Indastrial Desing”, 5 шт
1798 грн.

Набір спиртових маркерів Copic серії Classic “Indastrial Desing”, 5 кольорів, в блістері..

Набір спиртових маркерів Copic Classic Set "Warm Grey", 12 шт Набір спиртових маркерів Copic Classic Set "Warm Grey", 12 шт Відсутній
Набір спиртових маркерів Copic Classic Set "Warm Grey", 12 шт
3887 грн.

Набір спиртових маркерів Copic серії Classic “Warm Grey set (WG)”, 12 кольорів, в акрило..

Показано від 1 до 12 з 12 (всього сторінок: 1)

Купити маркери Copic чи китайські маркери?

Маркери Copic Classic - перша, класична колекція маркерів Copic, з якої почалася історія успіху. Світове визнання художників та популярність у всьому світі - все це було завойовано завдяки їй.

Маркери Copic Classic – це спиртові маркери родом із Японії. Copic це найпопулярніша і найвідоміша марка, і недарма: різноманітність відтінків, якість та багаторазовість завоювали серця художників. У 1987 році було випущено першу колекцію маркерів Copic. Тоді до неї входив лише 71 колір.

Чому варто придбати оригінальні маркери Copic

 • Коли ви малюєте маркерами Copic Classic, у вас завжди будуть виходити непомітні та плавні переходи кольору – дешеві маркери такого не можуть. Ви можете зробити відтінок шкіри з м'якими тінями, тоді як з дешевими маркерами ви бачитимете чітку лінію тіні.
 • Завдяки м'яким переходам маркерами Copic Classic можна малювати гіперреалістичні картини, яскраві та насичені ілюстрації.
 • Більше того, ви завжди зможете легко відсканувати та оцифрувати ваші роботи, тому що у маркерів Copic ідеальна передача кольору, гарантія колірної відповідності, і вони не бликують у сканері.
 • Дешеві маркери не мають кінчика brush, ви змушені малювати твердим накінечником, якщо ви покладете занадто багато шарів, ви можете порвати папір. З копиками такого не станеться, у маркерів Copic наконечники пружні, вони не подряпають і не порвуть папір, і є brush накінечники.
 • Маркери Copic перезаправні. А це означає, що ви завжди зможете наповнити точно тим самим кольором маркер, що закінчився, і продовжити малювати з того ж місця. У вас будуть збігатися кольори чорнила в маркерах і в офіційних чорнилах для заміни. Крім того, що це неймовірно екологічно, це ще й економно для вас: по суті, ви тільки один раз купуєте повністю весь маркер. Далі ви можете нескінченно заливати в нього нове чорнило і навіть поміняти перо на нове, і це буде набагато дешевше, ніж купити ще один такий самий. Хоча спочатку вам може здатися, що китайські маркери купити дешевше, але як тільки вони закінчаться, а це станеться швидко, вже друга покупка буде дорожчою за заправку маркерів Copic Classic.

Кольори маркерів Copic

У маркерів Copic особлива класифікація кольору. Вона представлена ​​у вигляді кодів, де буква позначає сім'ю кольору, а цифра відтінок. Усього існує 16 колірних сімейств маркерів Copic:

 • R - червоний
 • Y – жовтий
 • G – зелений
 • B - синій
 • V – фіолетовий (пурпурний)
 • RV - червоно-фіолетовий (рожевий)
 • YR – жовто-червоний (помаранчевий)
 • YG – жовто-зелений (салатовий)
 • BG - синьо-зелений
 • BV - синьо-фіолетовий
 • E - коричневий
 • F - флуоресцентний
 • N - нейтральний сірий
 • C - холодний сірий
 • W - теплий сірий
 • T - сірий тонер
 • 1 - чорний (100-110 насичений чорний)
 • 0 - безбарвний/прозорий 

Колекції маркерів Copic

При виборі маркера звертайте увагу на колекцію. Купуючи маркер потрібно знати різницю та особливості тієї чи іншої колекції. Маркери Copic двосторонні. З одного боку плоске перо, а з іншого гостре, що дозволяє не тільки розфарбовувати, а й робити тонкий контур малюнка. Основа маркера сірого кольору, а ковпачки максимально наближені до кольору чорнила.

Чим відрізняються маркери Copic Classic

Copic Classic – це культовий дизайн маркерів, який не змінювався з 1987 року.
 • Copic Classic досі квадратні
 • Є 214 кольорів
 • На кожному ковпачку кольорове маркування
 • Змінне широке і вузьке пір'я вищої якості

Маркери Copic Classic vs Copic Sketch

Маркери Copic Classic – друга за величиною кольорів та відтінків колекція, яка налічує 214 кольорів. Перша – це маркери Copic Sketch. Вони представлені у всіх 358 кольорах. Це найбільший спектр кольорів на даний момент. Даний вид маркерів можна відрізнити овальною формою ручки та ковпачка, тоді як маркери Copic Classic мають квадратну форму та квадратний ковпачок.

Маркери Copic Classic vs Copic Ciao

Найбільш бюджетний вид маркерів Copic представлений лише у 180 кольорах. Має вужчу форму пера і містить у собі менше чорнила, ніж в інших колекціях. Головна відмінність від маркерів Copic Classic це кругла форма ручки та відсутність коду кольору на ковпачку. Ковпачок пофарбований у точний відтінок чорнила.

Як перезаправляти маркери Copic Classic

Особливістю маркерів Copic є їх багаторазовість. Як тільки маркер перестає працювати - його легко заправити чорнилом.

Візьміть непрацюючий маркер і чорнило до нього. Зніміть кришку з одного боку і поступово капайте чорнило на накінечник. Як правило, таке заправлення маркера робиться приблизно.

Ще один спосіб заправки – вийняти перо та налити чорнило всередину. Цей спосіб зручний тим, що зрозуміло на скільки треба заповнити маркер всередині.

Після закінчення заправки дайте маркеру якийсь час полежати у горизонтальному положенні. Це необхідно для рівномірного розподілу чорнила.Купити маркери Copic Classic це відчути класику минулої епохи. Творити прекрасне не складно, якщо в тебе в руках інструмент, випробуваний часом та поколіннями ілюстраторів. Вчасно заправляйте маркери чорнилом, щільно закривайте ковпачок і вони прослужать довгу службу.