Фільтр
Ціна  242 - 590 грн.
Виробник

Категорії

Акрилові маркери

Акриловий маркер Liquitex Paint Marker 2мм, № 432, Титанові білила
275 грн.

Акриловий маркер Liquitex Paint Marker 2 мм №432 Титанові білила. Ширина наконечника: 2 мм. ..

Показано від 1 до 24 з 53 (всього сторінок: 3)

Що таке акрилові маркери Liquitex

Малюйте по-новому. Без пензля. У акрилових маркерах Liquitex всередині акрилова фарба найвищої якості. Доставайте з кишені та малюйте - на папері, на бетоні, на склі, на тканині. Ці маркери підходять для будь-якої поверхні.

Liquitex придумали саме слово акрил. Саме вони уперше виготовили фарбу, що застигає швидше за акварель, стійкіша за олію та захищена від сонця, повітря та вологи після висихання.

Акриловий маркер дає вам повний контроль. Робіть деталізовані роботи та графічні геометрично правильні патерни у інтер’єрі. Акрилові маркери Liquitex виготовляють з високоякісних світлостійких пігментів художньої якості. Наконечники можна замінювати, та у нас є у наявності оригінальні наконечники для заміни.

Декілька переваг акрилових маркеров Liquitex

 • Художні пігменти
 • Повний контроль лінії та передбачуваність результату
 • Світлостійкість вищого рівня
 • Після висихання ви бачите атласний, сатиновий фініш.
 • Можна покривати лаком.
 • Прозорість у великому діапазоні. Вибирайте - прозорі як акварель, чи плотні як олія. Liquitex може бути чим-завгодно.

Художній акрил - всередині маркера

Акрилові маркери Liquitex мають у собі той самий професіональний акрил, який використовують художники. Тепер вам не потрібні фарби та пензель - фарбуйте стіну одразу вашими улюбленими маркерами! Яскрава жовта полоса на сірому бетоні прикрасить лофтовий інтер’єр, а для деяких приміщень можна зробити навіть професійні графіті. Краще за все, звісно, ці маркери працюють на папері. Особливо яскраві роботи виходять на чорному матовому картоні Folia. Пігменти акрилових маркерів виготовляються на спеціальних млинах, де крихітні армовані керамічні кульки перетирають пігмент у найтонший пил, тому ви отримуєте чудові кольори, міцність і яскравість. Ви отримуєте справжню чистоту кольору та архівну стабільність фарби.

Вони також безпечні у використанні.

Безпечність маркерів Liquitex

Акрилові маркери проходять незалежні перевірки в Інституті мистецтва та творчих матеріалів при Університеті Дьюка та мають сертифікат безпечності (AP).

Як використовувати акрилові маркери Liquitex

 • Активуйте подачу кольору добре струснувши, щоб ретельно перемішати фарбу
 • Кілька разів натисніть кінчиком на папір або іншу поверхню, щоб відкрити внутрішній клапан і розпочати потік - фарба виділяється щоразу, коли кінчик втискається усередину, тому не перевантажуйте його, оскільки ви отримаєте забагато фарби. Декілька спроб, і ви зможете повністю контролювати необхідну рівномірність нажиму на маркер.
 • Коли фарба з’явиться на наконечнику, зробіть паузу та зачекайте, доки вона перестане рухатися по волокнах, перш ніж знову натиснути на неї. Потім, коли наконечник буде достатньо насичений, перевірте потік на чорнетці, і можна малювати.
 • Закривайте кришку, коли маркер не використовується, щоб фарба не випарувалася.

Плотність фарби у акрилових маркерах

Водорозчинний у вологому стані, але стійкий і водостійкий у сухому стані.

Щоб отримати менш насичені кольори, ви можете троши розвести фарбу водою, але будьте обережні, тому що це руйнує міцність акрилу. Після нанесення вода у фарбі випаровується, залишаючи гнучку акрилову кольорову плівку. Вона не рухається, а це означає, що ви можете наносити фарбу або лак без розпливання, щоб досягти ефекту багатошарової поверхні. Просто спробуйти зробити різнокольорові геометричні малюнки із простих фігур, і ви здивуєтесь, наскільки у вас вийде цікава робота.

Неперевершена непрозорість акрилу Liquitex

Прозорий чи однотонний, чи щось середнє? Кожен пігмент має свій унікальний природний характер, і це визначає його непрозорість. Формула професійної акрилової фарби Liquitex дозволяє пігменту повністю проявити себе, тож у вас є вибір непрозорих, напівпрозорих і прозорих кольорів, які допоможуть вам досягти цілого ряду ефектів. Перевірте символ непрозорості на боковій стороні маркеру.

Як доглядати за вашими акриловими маркерами Liquitex

 • Виходить занадто багато фарби? Зазвичай це тому, що ви надто сильно (або часто) натискаєте на перо. Витріть надлишки фарби, не тисніть на перо, і ваш маркер знову буде готовий до роботи.
 • Брудне перо? Якщо фарба все ще волога, вийміть перо та промийте його теплою водою. Якщо на ньому засохла фарба або він просто виглядає трохи зношеним, знайдіть перо на заміну. Вони легко встановлюються та повернуть вашим маркерам точність та яскравість.
 • Фарба не тече гладко? Ймовірно, його потрібно добре струсити, щоб правильно змішати формулу. Не забудьте зберігати маркери горизонтально, щоб уникнути осідання важчих елементів у клапані.

Довіряйте Liquitex свої роботи

Ваша робота повинна залишатися такою, як ви планували. На стіні клієнта. У галереї. Навіть через століття ваша картина залишиться у тому ж стані. Як і всі продукти Liquitex, пігменти Acrylic Marker пройшли ретельні випробування на світлостійкість. Кожен пігмент оцінюється відповідно до Американського товариства випробувань і матеріалів (ASTM), і використовуються лише пігменти з рейтингом ASTM I, або II для металіків і флуоресцентних маркерів. Це означає, що ваша робота матиме максимально можливу архівну стійкість – щонайменше 50 років в умовах галереї – без зміни кольору чи вицвітання.

 • Обережно: флуоресцентні та металеві пігменти природно менш світлостійкі.

Творіть разом з АЗУР та насолоджуйтесь творчістю із матеріалами найвищої якості!