Фільтр
Ціна  24 - 2059 грн.
Виробник
Розмір
Тип
Колір

Категорії

Лінери

Капілярна ручка Faber Castell Ecco Pigment, 0.6 Чорний
94 грн.

Ручка капілярна Faber Castell Ecco Pigment чорна. Виробник Faber Castell. Країна: Німеччина...

Капілярна ручка Grip Fine Pen, Faber Castell, 0.4 Блакитна
27 грн.

Ручка капілярна Grip Fine Pen, Faber Castell, 0.4 мм. Виробник: Faber Castell. Країна: Німеч..

Показано від 1 до 24 з 189 (всього сторінок: 8)

Лінер або капілярна ручка - must have для летерингу, булет джорналу та ілюстрацій

Звичайні ручки з магазину "все для офісу" вже не цікаві. Минув час, коли капілярні ручки виготовлялися лише для професійних креслярів. Від них залишилися лише рапідографи. Саме лінери (лайнери) або капілярні ручки замінюють кулькові та гелеві.

Лінери мають 5 переваг:

 • Довговічність. Лінери живуть набагато довше гелевих ручок, не пересихають до кінця. У вас не буде проблем з тим, що лінер став писати погано, прослизати по папері. Капілярна подача чорнила дуже економно витрачає ресурс, і однієї ручки вам вистачить на кілька списаних блокнотів.
 • Рівномірність. Чорнило будуть писати однаково добре у тільки купленого лінера (лайнера) і у лінера, якому виповнилося два роки, і чорнило добігає кінця. З лінерами немає проблем пересихання чорнила, нерівномірної подачі. Не буває лінерів, що потекли, ви можете спокійно носити їх в сумці.
 • Лінія однієї товщини. Ця властивість особливо цінується у ілюстраторів та художників. Навіть гелева ручка залишатиме крапку на початку, ширше за решту лінії. З лайнерами такого не станеться. У вас завжди буде одна товщина лінії, якщо ви хочете лінію тонше або товстіше – беріть інший лінер.
 • Водостійкість. Лінери Pigma Sakura і Faber-Castell – двох найвідоміших брендів лінерів – повністю водостійкі. Це означає, що їх можна використовувати в малюнках, навіть акварельних, змішаних ілюстраціях, і звичайно ж для Bullet Journal. Саме лінери найбільше подобаються любителям естетичних конспектів та зошитів, бо їх не розмиває жоден текстовидільник (хайлайтер для тексту). Враховуючи їхню довговічність, лінери цілком можуть замінити ручки для щоденного листа.
 • Естетичність. На інстаграм-фото Bullet Journal, красивих конспектів та щоденників ви найчастіше бачитимете саме лінери Sakura Pigma Micron та PITT від Faber-Castell. Мінімалістичний дизайн лінерів відмінно виглядає на фото, а якщо ви використовуєте різнокольорові лінери - кольорова задня частина буде того ж кольору, що і чорнило, а на корпусі буде маркування розміру пера.

Лінери Sakura Micron

Японська якість лінерів радує художників та творчих людей у всьому світі. Ви можете використовувати лінер Sakura у повсякденному листі та у заповненні свого булет джорналу. Його зручно тримати, він пише під різними кутами, і ви не розмажете лінію ні хайлайтерами (текстовиділювачами), ні навіть фарбами та брашпенами.

Лінери Sakura Micron мають великий вибір ширини лінії. Номери на бічній частині та ковпачку відповідають стандартним розмірам лінерів:

 • 003 - 0,15мм - це один із найтонших лінерів у світі. Він досить тендітний, і кінчик дуже тонкий, тому писати їм не так зручно, але він особливо сподобається художникам мініатюри і деталізованої манги.
 • 005 - 0,20мм - ще нещодавно був найтоншим, доки Sakura не випустили новинку. Такий лінер чудово підходить для дрібних деталей. Він не дряпає папір, тому за бажання і при особливо дрібному почерку ви можете їм писати постійно. Він особливо потрібний для докладних конспектів, де дрібним почерком зручно підписувати ілюстрації та можливо помістити максимум інформації.
 • 01 - 0,25 мм - середній тонкий варіант, в основному використовують художники скетчів та манги.
 • 02 – 0,3мм – класичний варіант тонкої ручки. Це ширина кращої видимості тексту, і кінчик досить міцний, щоб їм можна було писати навіть зі звичним сильним натиском.
 • 03 - 0,35мм - трохи ширше попереднього, різниця помітна тільки при штрихуванні. Таким лінером зручно малювати дрібні дудли (техніка doodling) та вдосконалювати лінії у коміксах та манзі.
 • 04 - 0,40 мм - така ж товщина, як у європейських лінерів Stabilo. 0,4 мм це стандартна ширина капілярної ручки, тому такі лінери Sakura Micron відмінно збігаються по ширині з лінерами інших брендів.
 • 05 - 0,45 мм - близький до звичайної ручки 0,5 мм цей лінер зручний для великого почерку та постійного щоденного використання. У Bullet Journal його використовують для таблиць та розмежувальних ліній. У doodle-техніці цим лінером роблять найширші основні лінії.
 • 08 - 0,5мм - це найширший лінер з круглим кінчиком. Їм зручно писати заголовки, робити широкі добре помітні контури. Якщо вам потрібно зафарбувати велику область рівномірно – таким лінером найзручніше це зробити.

Зверніть увагу, що лінерів Sakura Micron 06 та 07 не існує!

Лінери будь-якої товщини бувають не лише чорними, у Sakura велика палітра кольорів, до якої входять і пастельні і натуральні відтінки.

Особливі матеріали Sakura

 • Лінери-пензлі Sakura Brush - це лінери з кінчиком-пензликом із щільної синтетики. Вони чудово підходять для леттерінгу, для східної та західної каліграфії, для роботи над ілюстраціями, коміксами та кольоровими сторінками манги. Є всі кольори, що й у звичайних лінерів.
 • Лінери з плоским пером Sakura Calligraphy - ідеальний вибір для класичної західної, арабської та тибетської каліграфії. Кінчик прямокутний, скошений. Є ширина 1мм, 2мм та 3мм. Для арабської каліграфії є спеціальна серія, де наконечник скошений в інший бік.
 • Sakura Gelly Roll – це всесвітньо популярна гелева ручка. Біла ручка Gelly Roll - хіт продажів, адже вона використовується для відблисків в акриловому та акварельному живописі, у коміксах та манзі. Її добре видно на чорному папері, крім того, у неї хороший плавний потік чорнила і приємний на вигляд і на дотик корпус. Якщо ви часто працюєте з чорним кольором, і не завжди хочете заздалегідь залишати простір для відблисків, просто використовуйте білу ручку Gelly Roll. Згодом асортимент кольорів сильно розширився, і тепер є і тематичні набори Sakura MOONLIGHT.

Лінери Faber-Castell

Професійні лінери (лайнери) для художників у стилі line art. У них є звичайна лінійка лайнерів та нова Ecco Pigment таких самих розмірів, але максимально екологічна. Їхні лайнери такі ж водостійкі, як і Sakura, а значить підійдуть як для акварельних скетчів, так і для оформлення конспектів або Bullet Journal. Розміри лінерів Faber Castell PITT:

 • XS - 0.1мм - найтонший лінер у світі. Стане в нагоді для найдрібніших деталей, але їм можна ще й писати! Обережно, що наконечник лінера PITT досить тендітний і падіння, швидше за все, не переживе.
 • S – 0.3мм – класичний тонкий лінер Faber Castell, зручний і для постійного листа, і для оформлення розворотів Bullet Journal. Матова шорстка поверхня ще зручніша під час письма, ніж у лінерів Sakura.
 • F – 0.5мм – такого ж розміру, як стандартні ручки. Підходить для розмежувальних ліній, широких контурів, дудлів та таблиць.
 • M – 0.7мм – більше, ніж максимальний розмір лінера Sakura Micron. Підійде для великих таблиць, виразних ілюстрацій та фарбування великої поверхні чорним кольором.
 • 1.5 - 1.5мм - Це скоріше маркер, ніж лінер, такий же водостійкий, як решта всієї лінійки Faber Castell PITT. Його використовують у великих ілюстраціях та для швидкого зафарбовування чорного фону в коміксах чи манзі.
 • B - Brush-наконечник. Пружний тонкий наконечник у вигляді пензлика дозволяє легко робити летеринг, оформляти головні сторінки конспектів та щоденників. Для ілюстрацій також часто використовується. Faber Castell має 60 кольорів PITT Brush: від первинних насичених, до земляних, пастельних, і відтінків сірого і сепії.
 • SB - Smooth Brush - Це особливо м'який пензлик, який легко вигнути на всю довжину. Їм користуються художники, каліграфи, дизайнери та архітектори, тому що він найближий за формою до справжнього пензлика. Якщо ви займаєтеся східною каліграфією, пензель SB підійде для ієрогліфів найкраще.
 • SC – Smooth Calligraphy – унікальний запатентований наконечник Faber-Castell. Це скошений наконечник, схожий на плоске перо, який достатньо м'який, тому їм можна додатково варіювати ширину лінії і робити унікальний летеринг.

Всі лінери Faber-Castell PITT водостійкі, тому особливо цікаво вони працюють у змішаній техніці Mix-Media. Навіть різнокольорові лайнери після висихання стають стійкими до води, отже ви можете додатково підкреслити фактуру, текстуру та контури. Найцікавіші в такій техніці виходять портрети та urban sketching.

Набори Faber Castell PITT Brush

Усього є 60 кольорів брашпенів PITT Brush Faber-Castell. Вони сформовані в 11 тематичні набори:

 • Basic (6 кольорів)
 • Grey
 • Landscape
 • Terra
 • Skin
 • Pastel
 • Blue
 • Basic (8 кольорів)
 • Shôjo
 • Shônen
 • Kaoiro

Лімітовані колекції по 4 лінери тільки у розмірі S:

 • Warm
 • Cold

Монохромна колекція у розмірах S, F, M та B:

 • Black (чорний)
 • Dark Sepia (темна сепія)
 • Sanguine (сангіна)

Новинка від Faber Castell - Metallics

Нова колекція маркерів металиків. Це не лайнери, розмір маркерів 1.5мм. Є золотий, срібний, перламутровий червоний, фіолетовий, металеві аквамарин і блакитний. Кольори повністю збігаються з лінійкою текстовиділювачів-металиків, тому їх зручно використовувати в одній роботі.

Лінери зі змінними картриджами Соріс Multiliner SP

Сopic Multiliner - лайнери для малювання та креслення забезпечують неймовірну деталізацію та використовують пігментні чорнила, стійкі до води та спирту та ідеально підходять для використання з маркерами Copic. Чорнило не розмивається і не тьмяніє, а потік рівномірний, що робить їх ідеальними для всіх типів ескізів та ілюстрацій. Доступні у різних розмірах, кольорах, а також форм наконечників.Сopic Multiliner представлені двома серіями: Сopic Multiliner та Сopic Multiliner SP.

Сopic Multiliner завдяки своїм точним наконечникам та високоякісним чорнилам Multiliners є улюбленим інструментом художників, ілюстраторів та архітекторів для задоволення суворих вимог щодо їх роботи з фарбами. Лайнери не зафарбовуються та не розмазуються навіть спиртовими чорнилами.

Характеристики:

 • Чорнило на пігментній основі.
 • Водостійкий, не розтікається, безкислотний, архівної якості.
 • Сумісний із маркерами Copic.

Copic Multiliner SP — водостійкий лайнер на пігментній основі, що не розтікається, дуже зручний і екологічий. Лайнер можна заправляти чорнильними картриджами, а перо змінне. Кожен лайнер виготовлений із міцного алюмінію та випускається у різних розмірах. Архітектори, дизайнери, ілюстратори та художники за ескізами люблять ці довговічні лайнери, що перезаправляються, тому що вони забезпечують високу якість для всіх їхніх вимог до малювання. Також їх можна використовувати у каліграфії: є плоскі наконечники та Brush - імітація пензля.

Характеристики:

 • Пігментне чорнило.
 • Алюмінієвий корпус.
 • Змінні картриджі.
 • Змінні наконечники.
 • Чорні в 10 розмірах, включаючи 0,03 мм до пензля (brush).
 • Є плоскі наконечники 2мм та 4мм.
 • Водонепроникність та можливість архівування.
 • Сумісність із маркерами Copic.