Фільтр
Ціна  71 - 453 грн.
Виробник

Категорії

Лаки декоративні

Показано від 1 до 13 з 13 (всього сторінок: 1)

Декоративний лак

Декоративний лак потрібен для фінішного покриття вашої картини, декупажу, декорування поверхні та простого лакування дерева. Звичайні лаки для картин зазвичай дають вам 3 варіанти: матовий лак, сатиновий та глянсовий.

Декоративний лак Cadence буває із золотими та срібними блискітками, він покриває поверхню так само прозоро, але додає легкий металічний блиск.

Cadence Sparkle Varnish

Декоративний лак Cadence Sparkle Varnish додасть блискучого ефекту до будь-якого виробу. Він прозорий і не заважає бачити зображення під лаком, але покриває всю поверхню золотими або срібними блискітками й захищає її так само як звичайні лаки. Його можна наносити на різні поверхні:

 • Полотна
 • Папір
 • Дерево
 • Пластик
 • Метал
 • Скло
 • Кераміка

Цей лак має блискавичний вид на святкових прикрасах, листівках та привітаннях.

Декоративний лак Cadence Sparkle Varnish додасть казковості будь-якій картині.

Cadence Transparent Holographic Effect Paint

Це прозорий лак із голографічним ефектом – дві фракції блискіток при нанесенні розташовуються на різних шарах, тому залежно від кута огляду весь лак переливається різними кольорами. Акриловий Cadence Transparent Holographic Effect Paint використовують для покриття акрилових картин із сюжетами космосу та фантастики, щоб створити додатковий ефект глибини.

Також ви можете використовувати його на більшості інших поверхонь, декупажі по дереву або іншому декоруванні.

Яхтний лак Cadence Yacht Varnish

Це лак на сольвентній основі для обробки зовнішніх дерев'яних поверхонь. Спочатку яхтний лак призначався для обробки зовнішньої частини яхти для захисту її від води та мінеральних солей. Яхтний лак сам по собі токсичний, тому підходить виключно для обробки виробів, які стоятимуть назовні або в місці, що добре провітрюється.

Яхтний лак Cadence Yacht Varnish надається у двох варіантах: Matt та Gloss. Це лак з матовим і лак з глянцевим ефектом. Його можна розбавити терпентином, а інструменти після нанесення лаку необхідно очищати розчинником і милом.

Яхтний лак Cadence Yacht Varnish виробляється в невеликому обсязі – 120 мл. Цього вистачить для обробки невеликої дерев'яної декоративної поверхні. Для кращого ефекту декоративний яхтний лак краще наносити у два шари.

Такий невеликий об'єм не підходить для обробки садових меблів або альтанки, проте відмінно допоможе при лакуванні маленької моделі яхти або корабля в пляшці.

Лак для старіння дерева Cadence Antique Varnish

Цей лак потрібен для обробки дерев'яної поверхні та легкого ефекту старіння. На відміну від інших декоративних лаків, лак для старіння дерева найкраще наносити ганчірочкою з лаком.

Лак для старіння дерева Cadence Antique Varnish наноситься на необроблене дерево і служить для затемнення поверхні з одночасним її захистом. Після висихання лак водостійкий.

Трансферна рідина для декупажу

Трансферні рідини від Lefranc Bourgeois та Cadence допоможуть перенести декупажне зображення та закріпити його на поверхні.

Як працювати з трансферною рідиною для декупажу?

 1. Трансферна рідина наноситься на лицеву поверхню малюнка.
 2. Потім, ви приклеюєте зображення на поверхню лицевою стороною вниз. Під час приклеювання важливо не залишати нерівностей і горбків, тому цей етап варто проводити повільно та акуратно.
 3. Після розрівнювання та приклеювання потрібно змочити зображення водою. Це найкраще робити за допомогою спонжу для декорування чи губки.
 4. Після цього, починайте скочувати пальцями або спонжем розмоклий папір. Нижній шар паперу із зображенням залишиться приклеєним та поступово проявиться.
 5. Коли зайвого паперу не залишиться, а зображення ви бачитимете ясно, покривайте весь виріб акриловим лаком для декорування з матовим або акриловим фінішем. Ви можете використовувати один із лаків для декорування Cadence або використовувати художній лак на сольвентній основі.

Нижче є невелика відеоінструкція, як використовувати трансферну рідину Cadence для декупажу.