Фільтр
Виробник

Категорії

Контур металік Cadence Metallic Color

Акриловий контур металік Cadence Metallic Color №401 Срібний 25 мл
127 грн.

Акриловий контур металік Cadence Metallic Color №401 Срібний 25 мл Бренд: Cadence Країна: Ту..

Акриловий контур металік Cadence Metallic Color №444 Чисте золото, 25 мл
127 грн.

Акриловий контур металік Cadence Metallic Color №444 Чисте золото, 25 мл Бренд: Cadence Краї..

Акриловий контур металік Cadence Metallic Color, №400 Золото, 25 мл
127 грн.

Акриловий контур металік Cadence Metallic Color, №400 Золото, 25 мл Бренд: Cadence Країна: Т..

Акриловий контур металік Cadence Metallic Color, №403 Перламутровий, 25 мл
127 грн.

Акриловий контур металік Cadence Metallic Color, №403 Перламутровий, 25 мл Бренд: Cadence Кр..

Акриловий контур металік Cadence Metallic Color, №412 Світло-рожевий, 25 мл
127 грн.

Акриловий контур металік Cadence Metallic Color, №412 Світло-рожевий, 25 мл Бренд: Cadence К..

Акриловий контур металік Cadence Metallic Color, №424 Шампань, 25 мл
127 грн.

Акриловий контур металік Cadence Metallic Color, №424 Шампань, 25 мл Бренд: Cadence Країна: ..

Показано від 1 до 6 з 6 (всього сторінок: 1)

Акриловий контур металік

Акриловий контур металік це контур із металевим відблиском, у зручному пакуванні з носиком, від Cadence.

Усього є 7 кольорів металевих контурів, вони відмінно поєднуються з іншими продуктами від Cadence, їх можна використовувати в декупажі, декоруванні святкових прикрас, розписі сумок і взуття зі шкіри та навіть розписі щільної тканини.

Відтінки акрилового контуру металік дозволяють досягти справжнього металічного блиску. За допомогою таких акрилових контурів ви можете додавати об'ємності вашій картині, наприклад, закінчувати розпис алкогольним чорнилом. Або поєднувати їх з акриловою фарбою металік і навіть із поталлю, щоб створювати штучні деталі декору з металевим відблиском.

Акрилові контури Cadence випускаються у зручному пакуванні з носиком, тому легко контролювати кількість фарби.

Для нанесення акрилового контуру металік тримайте носик за кілька міліметрів від поверхні. Так контур самостійно лягатиме на поверхню, а значить лінія буде рівною та однорідною.

Точковий розпис акриловими контурами металік

Акриловий контур металік чудово підходить для точкового розпису. Тут в'язкість контуру саме така, яка потрібна для формування об'ємних точок, а металевий відблиск підкреслить витонченість вашої роботи.

Акрилові контури з металевим відтінком використовуються в живописі як завершальний елемент. Вся картина може бути плоскою, але окреме каміння або навіть відблиски ви можете зробити об'ємними за допомогою акрилового контуру.

Святковий декор акриловими контурами

Ще один спосіб застосування акрилових контурів металіків – це розпис кульок на новорічну ялинку. Можна використовувати навіть просту пластмасову кульку, коли ви створите на ньому цілий малюнок з різнокольорових металевих намистин, він стане справжнім витвором мистецтва.

Акрилові контури металік після висихання не втрачають блиску. Тому в поєднанні зі гірляндою, що світиться, прикрашені металевими контурами кульки на вашій ялинці будуть просто сяяти.

Після висихання контури Cadence настільки міцно закріплюються на виробі, що ви просто не зможете їх зламати.

Декор новорічних кульок за допомогою акрилових контурів металіків це не тільки чудовий спосіб заощадити, але зробити ялинку стильною та унікальною, а ще й чудовий антистрес. Єдина складність - закріпити кульку під час роботи, щоб не висохлий контур не торкався поверхні.

Ви також можете зайнятися декором декоративних яєць на Великдень, але найкраще взяти пластмасові або дерев'яні яйця - так ваша робота зможе пережити кілька років свят і нагадувати вам, як ви розписували її акриловими контурами металіками. Декор прикрас до Великодня це той момент, коли багато золота буде доречно.

Акрилові контури для розпису сумок та взуття

Акрилові контури металік можна використовувати для розпису твердих шкіряних виробів або твердої тканини. Найкраще підходять рюкзаки, сумки та кеди. За допомогою акрилових контурів металік можна створити унікальний точковий розпис із вашим улюбленим патерном або геометричним малюнком. На сонці металевий контур буде блищати, і ви можете вибрати або насичений контур - з глітером, який просто сяятиме, або металік, який дасть шляхетний приглушений блиск металу.

Намагайтеся наносити контур тільки на ті місця, які не будуть деформуватися при носінні та не стикатимуться з іншими частинами одягу. Так ви зможете бути впевнені, що малюнок акриловим контуром металік протримається довго і не вимагатиме реставрації.