Фільтр
Ціна  10 - 119 грн.
Виробник

Категорії

Графічні матеріали поштучно

Олівець для малюнка білий Conte White round pencil
119 грн.

Олівець для малюнка білий Conte White round pencil. Тип: білий олівець для малюнка. Серія: W..

Показано від 1 до 24 з 39 (всього сторінок: 2)

Вугільний олівець

Вугільний олівець - це спресована вугільна паличка і сполучник в дерев'яній оболонці олівця. Грифель вугільного олівця це така ж вугільна паличка, як художні вугільні палички. Різниця тільки в тому, що олівцем ви не забрудните руки, і зможете легко обточити грифель, щоб зробити поверхню, що штрихує, ширшою.

Для чого потрібен вугільний олівець

За допомогою вугільного олівця художник в олійному чи акриловому живописі може зручно зробити ескіз, щоб після цього безпечно зафарбувати вугільні штрихи. Для ескізів на полотні вугільний олівець підходить більше графітного олівця, тому що не дряпає поверхню полотна і без зусиль стирається гумкою та клячкою.

Художники графіки поважають вугільний олівець за те, що він дозволяє робити малюнок на великих форматах, залишає лінії більш насиченими та ширшими, ніж олівці грифельні, і чудово піддається розтушовуванню.

У начерках на шорсткому папері ви можете використовувати вугілля разом з пастельною крейдою та пастеллю Conte. Вугілля буває не тільки чорне, білий вугільний олівець купити теж можливо, їм зручно створювати відблиски зверху на розтушовуваннях.

Вугільний олівець в Mix Media техніці

Художники в змішаній техніці особливо люблять поєднувати різні художні матеріали в несподіваних комбінаціях. Наприклад, вугільним олівцем добре виходить малювати по висохлій акварелі.

Уявіть собі ніжний сизо-блакитний малюнок зимового озера аквареллю, а над озером окресленими вугільними штрихами яскраво-чорні силуети голих стовбурів дерев.

Акварельний фон може бути й у портретному малюнку вугільним олівцем.

У змішаній техніці вугілля і пастелі вугільний олівець використовується на початку на етапі нарису, або ж в самому кінці при розставлянні акцентів. Пастельний малюнок набуває особливих акцентів завдяки насичено-чорному кольору вугільного олівця.

Як вибрати вугільний олівець

За звуком.

Це може здатися дивним, але кожен вугільний олівець видає унікальний звук шкрябання по паперу. Для деяких художників одні олівці приємні на звук, а від інших мурашки бігають по шкірі. Для інших навпаки.

Приходьте до нашого магазину АЗУР - у нас ви зможете протестувати будь-який вугільний олівець і вибрати найкращий для вас, навіть за звуком. Ми помовчимо.

Кращий бренд вугільного олівця

  • Conte Charcoal - французький вугільний олівець, міцний та досить м'який. Випускається в різних ступенях густини для отримання різних відтінків. Не кришиться, легко заточується.
  • Faber-Castell PITT Charcoal – не заточений вугільний олівець, м'який, середньої інтенсивності кольору. Відрізняється відсутністю заточування, що дозволяє самостійно заточити його в улюблену форму.
  • Conte Pierre Noire - один із найкращих у світі вугільних олівців. Особливо міцний, можна заточувати до 5 см оголеного грифеля. Не дряпає папір, особливо добре працює з папером для пастелі. Після заточування таким вугільним олівцем можна залишати штрихи завширшки 1,5 см.

Вугільний олівець Conte Pierre Noire це найнасиченіший вугільний олівець. Якщо ви шукаєте щось виняткове – спробуйте помалювати їм, і вам не захочеться пробувати якийсь інший.