Фільтр
Ціна  145 - 150 грн.
Виробник

Категорії

Kamenskaya Ink

Показано від 1 до 24 з 35 (всього сторінок: 2)

Головна колекція спиртового чорнила Kamenskaya Ink

Основна колекція спиртового чорнила Kamenskaya Ink у нас представлена 35 відтінками. Глибокі та насичені кольори дозволяють створювати шляхетні картини. У таке чорнило вам може сподобатися додавати золоті або срібні прожилки.

Щоб чорнило тонули в епоксидній смолі, потрібно додавати біле чорнило, воно обтяжує фарбу. При малюванні спочатку наносите розчинник чорнила Kamenskaya Ink, а потім поступово додавайте фарбу. Зробити розлучення та патьоки можна за допомогою фена.

Щоб додати різноманітності таким картинам, ви можете додати ніжні пастельні відтінки з колекції Kamenskaya Ink Nude або додати золоті прожилки за допомогою Kamenskaya Ink Metallic.

Якщо ви працюєте з епоксидною смолою, пам'ятайте, що в основній колекції кольори не такі важкі, це вказано на пляшечках, тому потрібно додавати біле чорнило, щоб обтяжити їх і вони опустилися на дно.

Спиртове чорнило Kamenskaya Ink

Алкоголь арт або інк арт це абстрактний малюнок особливим спиртовим чорнилом. Ми представляємо тут спиртове чорнило Kamenskaya Ink. Вони мають унікальну палітру глибоких і складних кольорів, вони відмінно змішуються, швидко висихають і зручні для постійної роботи.

На чому можна малювати спиртовим чорнилом Kamenskaya Ink

Підходить будь-яка непориста поверхня:

  • Синтетичний папір
  • Полотно з силіконовим проклеюванням
  • Пластик
  • Дошка з ПВХ
  • Глазурована кераміка
  • Скло
  • Метал

Якщо ви хотіли б нанести малюнок на поверхню, яка не підходить для спиртового чорнила, використовуйте білий або чорний латекс Kamenskaya, щоб створити потрібне покриття.

На чорному спиртове чорнило видно так само яскраво, як і на білому, тому не бійтеся експериментувати!

А найприємніша новина в тому, що Поліна Каменська та приголомшливі спиртові чорнила Kamenskaya Ink - з України!