Фільтр
Виробник

Категорії

Kamenskaya Ink Metallic

Показано від 1 до 3 з 3 (всього сторінок: 1)

Спиртове чорнило Kamenskaya Ink Metallic

Kamenskaya Ink Metallic це бронза, срібло та золото. Це чорнило важке, тому в епоксидній смолі тоне самостійно. Для найкрасивішого ефекту в епоксидній декорації краще почати з них, а потім додати інші легші кольори.

Металеві чорнила потрібні для тих самих приголомшливих золотих прожилок і бризок. Якщо ви працюєте з технікою петрі, почніть саме з цього чорнила - воно швидко ляже на дно, а після вже додавайте кольори з основної колекції спиртового чорнила.

Спиртове чорнило Kamenskaya Ink

Алкоголь арт або інк арт це абстрактний малюнок особливим спиртовим чорнилом. Ми представляємо тут спиртове чорнило Kamenskaya Ink. Вони мають унікальну палітру глибоких і складних кольорів, вони відмінно змішуються, швидко висихають і зручні для постійної роботи.

Абстрактні інтер'єрні картини

За допомогою чорнила Kamenskaya Ink будь-хто може створити унікальні та неповторні абстрактні картини для інтер'єру. Мальовничі розлучення глибоких квітів із золотими прожилками, фактура прозорого рожевого мармуру, і все це можна зробити своїми руками навіть людині, яка максимально далека від назви себе художником.

Нові арт приладдя Kamenskaya Ink створені для того, щоб людина могла творити, навіть не маючи ніяких художніх навичок, і все одно виходило красиво.

Малюнок спиртовим чорнилом

Малюнок спиртовим чорнилом щоразу виходить унікальним. Такі малюнки були особливо популярні як шпалери на iPhone. Вони підкреслювали елегантність та тонкий смак власника. Тепер ви можете поставити картину, створену вашими руками, в сучасному мінімалістичному інтер'єрі, і вона виглядатиме просто божественно.

Де ще можна використовувати спиртове чорнило?

#Petri art. Це унікальні та неймовірно красиві роботи, створені спиртовим чорнилом на епоксидній смолі. Форма епоксидної смоли може бути будь-яка, але плоска, тому ви можете робити безліч прикрас - від головного акценту в намисто та екосережок, до повнорозмірних плоских скульптур та картин, і навіть величезної стільниці.