Фільтр
Ціна  5 - 1314 грн.
Виробник

Категорії

Інструменти

Показано від 1 до 21 з 21 (всього сторінок: 1)

Інструменти для декорування

До інструментів для декорування входять:

  • Канцелярські ножі
  • Трафаретні ножі
  • Макетні ножі
  • Змінні леза для ножів
  • Міліметрові макетні килимки
  • Декоративні ножиці
  • Фігурні ножиці
  • Спонжі для фарб та декорування

Під час декорування вам багато разів знадобиться вирізати щось, приклеїти, розмітити, акуратно розділити. З цим чудово справляються макетні та трафаретні ножі.

У магазині АЗУР ви зможете знайти трафаретні ножі з лезами від 2 мм завтовшки, зі змінними лезами, набори ножів.

Також у підготовці декору для скрапбукінгу та декупажу вам можуть знадобитися фігурні ножиці.

Фігурні ножиці Folia

Фігурні ножиці дозволять створити акуратний фігурний край. Це стане в пригоді для скрапбукінгу, декорування щоденника, роботою над дитячим виробом і, звичайно ж, для декупажу.

Багатьом більше подобається рвати папір для декупажу та залишати нерівні краї, але завдяки фігурним ножицям ви зможете імітувати хвилястий край марки або створити фігурні краї біля паперової закладки чи краю сторінки.

Трафарет для імітації дерева

Ви могли бачити трафарет для імітації дерев'яної поверхні на відео Cadence з різними вінтажними фарбами для декупажу. Цей трафарет складається зі смуг різної висоти, він опуклий та овальний.

За допомогою трафарету для імітації дерева можна провести виражені лінії по шару фарби, які імітуватимуть дерев'яні кільця. Разом із фарбами Cadence Rusty Patina ви зможете зробити дерев'яні кільця навіть на склі.

Пробуйте, експериментуйте, і давайте собі волю поєднувати найдивовижніші матеріали між собою. Здивуйте гостей текстурою дерева на скляній ширмі або декором під старовинне золото звичайної дерев'яної рамки.

Спонжі для декорування

Багато фарб для декорування зручніше наносити спонжем, ніж пензликом, щоб створювати однорідну ненаправлену текстуру. Для цього стануть у пригоді професійні спонжі з дерев'яною ручкою.

Ви можете спробувати зробити спонж самостійно: розріжте губку для посуду, складіть абразивною стороною всередину і закріпіть в такому стані прищіпкою.

Якщо вам потрібно пофарбувати щось маленьке, або ви збираєтеся використовувати фарбу або гель, що не змивається, - такий варіант може підійти більше.

А для постійної роботи з декупажем і різним декоруванням знадобляться професійні спонжі з дерев'яною ручкою. Вони не вислизають із рук, не ламаються, не відкріплюються, і при належному догляді можуть служити вам багато місяців.