Фільтр
Ціна  64 - 674 грн.
Виробник

Категорії

Ґрунти та клеї для декупажу

Клей декупажний для кераміки Cadence Application for Porcelain, 70 мл
220 грн.

Клей декупажний для кераміки Cadence Application for Porcelain, 70 мл Виробник: Cadence Краї..

Клей декупажний для рисового паперу, Cadence Decoupage Plus, 150 мл
259 грн.

Клей декупажний для рисового паперу, Cadence Decoupage Plus, 150 мл Виробник: Cadence Країна..

Клей декупажний для рисового паперу, Cadence Decoupage Plus, 90 мл
215 грн.

Клей декупажний для рисового паперу, Cadence Decoupage Plus, 90 мл Виробник: Cadence Країна:..

Клей декупажний для серветок Cadence Napkin Glue, 25 мл
64 грн.

Клей декупажний для серветок Cadence Napkin Glue, 25 мл Виробник: Cadence Країна: Туреччина ..

Показано від 1 до 20 з 20 (всього сторінок: 1)

Грунт для декупажу

Залежно від поверхні, ви можете вирішити робити декупаж прямо на ній, або використовувати ґрунт для декупажу для полегшення собі подальшого маскування країв зображення.

Грунт для декупажу потрібний насамперед для того, щоб зробити поверхню під однорідним зображенням. Простіше зафарбувати краї зображення простою білою або чорною фарбою, ніж вгадувати кожну прожилку та тріщину дерев'яної поверхні, щоб приховати шви малюнка.

Крім цього, ґрунт для декупажу стане в пригоді для створення шорсткої поверхні з будь-якої початкової текстури, тому ґрунти для декупажу дозволять вам робити декупаж навіть на склі та металі.

Грунт для декупажу Cadence Gesso

Головний плюс ґрунту для декупажу Cadence Gesso у тому, що він великого обсягу. Це білий і чорний акриловий ґрунт для більшості поверхонь, об'ємом 500 мл. Його вистачить на десяток декупажних робіт, тож із цим ґрунтом в основному працюють професіонали.

Є менші баночки, наприклад, ґрунт Cadence Primer.

Універсальний акриловий ґрунт Cadence Primer

Цей білий ґрунт акриловий підходить і для полотна, і для дерев'яної поверхні. Він так само відмінно показує себе на гладких поверхнях – склі та кераміці.

Декупажний клей для кераміки Cadence Application for Porcelain

Цей клей від Cadence максимально добре працює із керамічними виробами. Після застигання він залишається міцним і водостійким навіть багато часу. Клей прозорий, тому не буде помітний під картинкою.

Декупаж старої керамічної каструльки може перетворити її на справжній витвір мистецтва!

Декупажний клей для рисового паперу Cadence Decoupage Plus

Цей клей для декупажу створювався спеціально для ідеального приклеювання рисового декупажу Cadence. Він працює з більшістю поверхонь і не залишає слідів під малюнком.

Декупажний клей для рисового паперу Cadence просто створений для легкої та приємної творчості.

Декупажний клей для серветок Cadence Napkin Glue

Декупаж серветками це трохи старомодний, але ностальгічний спосіб робити декупаж різних поверхонь. Декупаж серветкою керамічної тарілки можна вважати практично класикою. Коли не було альтернатив, для такого декупажу використовувалася акрилова фарба для стін та клей ПВА.

Зараз матеріали для декорування та творчості настільки розвинулися, що ви можете робити буквально все, що завгодно. Почасти саме для цього Cadence створили клей для декупажу серветками. Він невидимий і прозорий, склеює мокру серветку з будь-якою поверхнею і не просвічує при висиханні малюнка.

Якщо ви працюєте з серветками, спробуйте клей для декупажу серветками Cadence Napkin Glue.

Клей для кристалів Cadence Glassbond Swarovski Glue

Мріяли створити скриньку, повну кристалів та каміння? Потрібно закріпити клеєм штучний камінь у прикрасі? Прикрасити цілу картинну раму кристалами, скельцями та камінням? Клей для кристалів Cadence Glassbond Swarovski Glue чудово впорається з цим!

Клей на водній основі та не токсичний, тому підходить не тільки для декупажу, а й для виготовлення прикрас з камінням та кристалами.

Клей у спреї Cadence Stencil Adhesive

Якщо вам потрібно нанести клей через трафарет, не торкнувшись потрібних ділянок, або потрібно покрити відразу велику поверхню, вас врятує унікальний клей-спрей від Cadence.

Клей працює з більшістю поверхонь, міцно тримається і практично невидимий.

Універсальний екстраміцний клей Cadence Magic Fix

Клей для будь-яких поверхонь з унікальною формулою. Цей клей підійде для будь-яких ідей декорування та може скріпити буквально все з усім. Клей надміцний і досить швидко висихає. З ним ви можете не боятися, що подарована вами декорована скринька з часом почне обсипатися декором. Мине кілька десятків років, а цей клей для декупажу все ще триматиметься!