Фільтр
Ціна  145 - 2004 грн.
Виробник

Категорії

Ебру

Загущувач води для ебру Cadence Gum Tragacanth, 120 мл
439 грн.

Загущувач води для ебру Cadence Gum Tragacanth Виробник: Cadence Країна: Туреччина Об'..

Фарба для ебру Cadence Marbling paint, 45 мл, Бірюзова
160 грн.

Фарба для ебру Cadence Marbling paint Бірюзова Виробник: Cadence Країна: Франція Об&#..

Гребінь для ебру Cadence Marbling Shaper Rake, 50 см Відсутній
Гребінь для ебру Cadence Marbling Shaper Rake, 50 см
1008 грн.

Гребінь для ебру Cadence Marbling Shaper Rake Виробник: Cadence Країна: Туреччина Розмір: ..

Загущувач води для ебру Cadence Gum Tragacanth, 45 мл Відсутній
Загущувач води для ебру Cadence Gum Tragacanth, 45 мл
145 грн.

Загущувач води для ебру Cadence Gum Tragacanth Виробник: Cadence Країна: Туреччина Об'..

Показано від 1 до 16 з 16 (всього сторінок: 1)

Що таке ебру

Ебру - це техніка малювання на воді та перенесення зображення на папір. Вважається, що техніка ебру була винайдена в Азії у 12 столітті. Але історія ебру розпочалася ще раніше. У Туреччині 7 століття майстри з техніки ебру створювали реалістичні та детальні зображення, хоча сама назва ебру прийшла до них набагато пізніше.

Що потрібно для техніки Ебру

Сама техніка досить проста, але має багато тонкощів. Кожна деталь має значення та впливає на кінцевий результат. Послідовність та терпіння – ось головне правило малювання на воді.

 • Піддон

Піддон або інша невисока ємність з водою може бути з будь-якого матеріалу. Головне, щоб піддон був ширшим за паперовий аркуш і мав гладкі краї, без шорсткостей. Адже після закінчення роботи потрібно буде дістати аркуш з малюнком, притискаючи його до краю піддону.

 • Загущувач для води

Малювання на воді не обходиться без загущувача для води. З його допомогою фарби не тонуть, а слухняно та рівномірно розподіляються по поверхні води. Загущувач для води Cadence Gum Tragacanth потрібно розвести в пропорції 3 чайні ложки на літр теплої води.

 • Фарби для ебру

Важливу роль в техніці ебру грають фарби. Повинні використовуватися фарби, спеціально створені для цієї техніки, інакше малюнок не вийде. Звичайні фарби тонуть і погано розподіляються по воді.

Фарби для ебру Cadence Marbling paint спеціально створені для малювання на воді. Фарби на водній основі добре поєднуються між собою для створення нових відтінків.

 • Голки

Голки потрібні для з'єднання фарб між собою та створення візерунка на воді. Є різні види та розміри голок для ебру. Набір голок Cadence Marbling Shaper складається з 6 голок різних розмірів із нержавіючої сталі.

 • Гребінець

Гребінець це швидкий спосіб створення візерунків на воді. Його потрібно опустити перпендикулярно дну у воду і провести по всьому малюнку від краю до краю.

Складається з дерев'яної рейки та зубців на ній. Сама рейка може бути різного розміру, і може вміщувати різну кількість зубців. Зубці теж бувають різного розміру.

 • Папір

Важливу роль у техніці малювання на воді грає папір. Він має бути щільним, не розмокати і не деформуватися від води. Крафт папір, акварельний папір та папір для каліграфії відмінно підходить для цієї роботи.

Техніка ебру

 • У неглибокий піддон налийте води та розведіть загусник для води.
 • Пензлем або голками почніть крапати фарби в хаотичному порядку.
 • Потім за допомогою голок або гребеня змішайте фарби, створивши неповторний візерунок.
 • Після закінчення малюнка покладіть на поверхню папір або іншу тверду основу. Трохи притисніть предмет до візерунка, щоб не допустити попадання повітря під папір. Підчепивши краї паперу, обережно витягніть малюнок, провівши їм об краї піддону, даючи воді стекти назад у піддон.
 • Готовий предмет із візерунком залиште висихати на 10 годин.

Техніка ебру вчить терпінню та посидючості, а фантастичні візерунки розвивають уяву.

Малювання на воді справді заворожує. Не дарма ебру у перекладі з персидської мови означає "повітряні хмари".