Фільтр
Ціна  9 - 136 грн.
Виробник
Щільність
Розмір

Категорії

Поштучно в аркушах

Папір для нарисів Canson Bristol 50*65 см, 250 г/м2, 1 аркуш
70 грн.

Папір для нарисів Canson Bristol Виробник: Canson Країна: Франція Назва: Bristol Формат:..

Папір для нарисів Canson Bristol А3 29,7*42 см, 250 г/м2, 1 аркуш
40 грн.

Папір для нарисів Canson Bristol Виробник: Canson Країна: Франція Назва: Bristol Формат:..

Папір для нарисів Canson Dessin J.A. А3 29,7 *42 см, 120 г/м2, 1 аркуш Відсутній
Папір для нарисів Canson Dessin J.A. А3 29,7 *42 см, 120 г/м2, 1 аркуш
18 грн.

- Виробник: Canson - Країна: Франція - Формат: А3 - Щільність: 120 г/м2 - Зерно: мілке..

Показано від 1 до 18 з 18 (всього сторінок: 1)

Купити папір для рисунка поштучно

Якісний папір для рисунка та графіки переведе ваші творчі заняття на новий рівень задоволення. Якщо ви ще не знаєте, який папір подобається вам найбільше, і не хочете відразу купувати цілий альбом для графіки — у нас найбільший у Києві вибір паперу для рисунка поштучно!

АЗУР – це європейська якість матеріалів для творчості у центрі Києва. У магазині ви зможете вибрати та порівняти папір для рисунка, навіть якщо ви шукаєте щось зовсім особливе.

Папір для рисунка Canson

Папір для рисунка та сухих матеріалів традиційно виготовляли у Франції. Весь папір був ручної роботи. Пізніше французька фірма стала найбільшою в Європі, і саме з паперу її виробництва зробили першу у світі повітряну кулю. Ця фірма називається Canson, і в її логотипі зображена та сама повітряна куля.

Купити папір Canson означає довіритись європейській якості. Кожна партія перевіряється на дефекти. Крім того, найкращі “рецепти” паперу Canson були виготовлені на особливі замовлення художників. А хороші художники точно знають, яка саме поведінка паперу їм потрібна. Зараз, купуючи папір для рисунка Canson, ви купуєте папір, зроблений за рецептом художника, на класичних паперових пресах. І малюючи на ньому ви торкаєтеся історії.

Як вибрати папір для рисунка

  • Canson XL Bristol – папір для студентів. Він абсолютно білого кольору та його головна особливість – неймовірна стійкість до стирання гумкою.
  • Canson JA Dessin - цей папір із серії 1557. Легка текстура, ідеальна для графітних олівців та кольорових олівців з додаванням воску.
  • Canson Ca Grain - еталон паперу для сухих матеріалів. Середня текстура чудово передає природу графіту. У нього ніжно кремовий колір, що наближається до слонової кістки.

Папір для каліграфії

Для західної каліграфії та для леттерингу потрібний папір, який не вбиратиме чорнило, інакше ви бачитимете маленькі паперові капіляри, наповнені кольором, і літери будуть ніби в шерсті. Міцний папір з гладкою фактурою буде чудовим варіантом для занять каліграфією.

Для східної – японської та китайської каліграфії – використовується особливий рисовий папір. Він неймовірно тонкий, але водночас міцний. При гарній навичці керування пензлем для каліграфії, папір тільки виявить природу та внутрішній характер туші. Для кращого результату рисовий папір потрібно добре закріпити металевим пресом та використовувати спеціальну м'яку підкладку.

Для яких матеріалів підходить папір для рисунка

  • Сухі матеріали – сангіна, сепія, соус, вугілля. Для класичних сухих матеріалів підходить грубіша фактура паперу, з великим зерном. Canson випускає спеціальний папір Sand Grain для сухих технік, у якого текстура схожа на дуже дрібний пісок.
  • Пастель. Найкраще пастель проявляється на кольоровому папері для рисунка — так ви відразу позначаєте тло майбутньої картини й задаєте кольорову гаму.
  • Графітні олівці. Класика рисунка. Для графітних олівців найкраще підійде шорсткий папір із дрібною текстурою білого або молочного кольору.
  • Кольорові олівці. Можуть бути як на основі графіту, так і з додаванням олії чи воску. Для кольорових олівців ідеальний папір із середньою текстурою, досить шорсткий, щоб за нього чіплявся міцний пігмент грифеля олівця.
  • Рисунок лінерами. Для лінерів, рапідографів, капілярних ручок і навіть кулькових ручок підійде папір з гладкою поверхнею та гарною щільністю. Папір повинен добре тримати чорнило і при цьому не мати вираженої текстури, щоб ви змогли повністю зобразити всі дрібні деталі такого рисунка.
  • Малюнок маркерами. Тут потрібний особливий папір. Для акварельних маркерів більше підійде акварельний папір гарячого пресування — такий папір найбільш гладкий. Для спиртових маркерів потрібний папір зі спеціальним внутрішнім шаром, який захищає аркуш від просочування фарби на інший бік. Однак якщо вам подобається поєднувати різні матеріали в одному рисунку — папір для рисунка і mix-media чудово підійде. Для ілюстрації спиртовими маркерами особливо у пригоді буде папір поштучно, оскільки так буде менше ймовірності випадкового проступання чорнила на нижньому аркуші.