Фільтр
Ціна  79 - 162 грн.
Виробник

Категорії

Акрилові фарби Cadence Premium Acrylic Paint, 70 мл

Акрилова фарба Cadence Premium Acrylic Paint, №0001 Білий, 70 мл
110 грн.

Cadence акрилова фарба Premium Acrylic Paint Основні характеристики фарби: - водна основа; - ко..

Показано від 1 до 24 з 95 (всього сторінок: 4)

Акрил для декору Cadence Premium Acrylic Paint, 70 мл

Акрил для декору Cadence Premium Acrylic Paint в баночках по 70 мл має ті ж кольори, що і лінійка акрилу Cadence в маленьких баночках по 25 мл. На відміну від художнього акрилу виробництва Liquitex або Lefranc, акрил Cadence має особливі, незвичайні відтінки, створені спеціально для унікального дизайну та декору різних поверхонь.

У лінійці акрилу Cadence Premium Acrylic Paint 70 мл ви можете зустріти такі кольори, як фісташковий, криваво-червоний, паперовий, рожеве дерево та багато інших екзотичних кольорів.

Така різноманітна палітра кольорів робить акрил Cadence Premium Acrylic Paint неповторним та унікальним акрилом для малювання та декору.

Cadence Premium Acrylic Paint: для чого використовувати акрил

  • Для малювання. Унікальна палітра екзотичних та неповторних кольорів робить акрил Cadence чудовим вибором для тих, хто любить нестандартні складні кольори.
  • Для розфарбовування картин за номерами. Ви можете вибрати фарби в маленьких баночках по 25 мл, переконатися, що вони підходять за відтінками вашої картини, а потім докупити улюблені кольори обсягом 70 мл.
  • Для декору меблів. Cadence робить безліч фарб для декорування меблів і фурнітури під вінтаж і старовину. За допомогою акрилу Cadence Premium Acrylic Paint ви можете зробити будь-який розпис на дереві, пластику, склі або металі, і вже наступного дня фарба повністю висохне.
  • Для прикраси вітрин. Фарби Cadence мають красиві та складні відтінки, які чудово виглядатимуть у вітрині кафе або магазину, тим більше, що одна гармонійна кольорова гамма виглядає більш витончено, ніж розрізнені предмети.
  • Для прикраси подарунків, упакування, рам для картин та фотографій. Акрил Cadence універсальний, тому ви можете малювати на будь-якій поверхні, а різноманітність кольорів і відтінків дозволить створити картину будь-якої складності.

Наносити акрилові фарби Cadence Premium Acrylic Paint можна пензликом, спонжем, паличками та губками. Поки акрил не засох, його можна змити водою з милом.

У баночці 70 мл фарби - цього вистачить надовго. Баночка щільно закривається та оберігає акрил від висихання. Щоб змішувати фарби одну з одною, додайте невелику кількість на палітру і змішайте новий колір. Добре підходять пластмасові палітри.

Щоб використовувати акрил Cadence Premium Acrylic Paint поза студією або вдома, ви можете використовувати маленькі баночки по 5-10 мл, такі, як бувають у наборі картин за номерами. Вони одноразові, але дозволять взяти із собою невелику кількість потрібної акрилової фарби, при цьому не нести із собою всю банку.