Фільтр
Ціна  795 - 898 грн.
Виробник

Категорії

Аерозольні фарби

Показано від 1 до 5 з 5 (всього сторінок: 1)

Аерозольні фарби - не лише графіті

Вам здається, що фарба у балончиках може бути лише у руках вуличного художника? Спробуйте аерозольні фарби для декору, їх можна наносити на більшість поверхонь, за пару рухів створити ефект мармуру або дзеркала. Якщо інтер'єр здавався вам нудним, а ось цю вазу прямо хотілося ушляхетнити, з аерозольними фарбами це зробити найпростіше.

Декорування своїми руками це трудомістке заняття, яке подобається багатьом українським дівчатам. І для кожного нового виробу потрібна безліч різних матеріалів: від акрилових фарб до оксамитової пудри, перлинок та декоративних шнурків. Вам подобається vintage? За допомогою аерозольних фарб з ефектом дзеркала можна створити імітацію старого дзеркала з тріщинами та темними цятками. Будь-який шматочок скла можна перетворити на дзеркало - просто розпиліть аерозольну фарбу на зворотний бік. А іншими фарбами легко приховати контури скла і зробити скриньку із дзеркальними стінками або використати скло у картині. Якщо ви творча і креативна людина, вам просто потрібний зручний інструмент, і ваше натхнення не можна буде зупинити!

Аерозольні фарби - як ними користуватися

  • Аерозольні фарби з ефектом мармуру роблять павутинку з липкої фарби. Тут потрібно потренуватись, не робіть з першого разу малюнок цією фарбою для декору на помітній поверхні. Візьміть непотрібний шматок чогось і потренуйтеся. Стійте прямо, балончик фарби тримайте вертикально, струсіть і почніть розпорошувати. Ви побачите, з якою швидкістю ваша рука повинна рухатися, щоб виходив саме мармуровий ефект.
    • Фарби для декору з ефектом мармуру бувають чорні, білі та золоті. Поєднання ніжно-рожевої поверхні із золотими прожилками стало трендовим у 2021 році і в такому дизайні навіть випустили айфон. Тепер ви можете перетворити будь-яку поверхню на розкішну і дорогу.
  • Аерозольні фарби з ефектом дзеркала роблять будь-яке скло дзеркальним, тобто відображає світло. Для цього на зворотний бік потрібно розпорошити цей балончик фарби тонким шаром. Він висохне за 1 хвилину. У вас є свій заклад на першому поверсі і ви не любите, коли у вікна заглядають? Зробіть на склі декор за допомогою аерозольних фарб з ефектом дзеркала та кількох матових фарб, навіть можна використовувати оксамитову пудру та скульптурний акрил. Ваш клієнт точно зупиниться, щоб роздивитись таку вітрину, а цікавість приведе його всередину.

Творіть сміливіше. Зробіть ваш інтер'єр закладу чи квартири справді унікальним. Аерозольні фарби можна використовувати навіть при декоруванні підкладки для фотографії - ваші передплатники довго питатимуть, як ви досягли такої незвичайної поверхні. Ще один плюс аерозольних фарб - з ними ви не забруднитеся. На відміну від баночок та мастихінів балончик фарби швидше залишить ваші руки та одяг чистими, а ще аерозольними фарбами легко покрити велику поверхню швидко.