Раді повідомити, що в нашій мережі з'явився новий товар!

Просмотров: 139

Раді повідомити, що в нашій мережі з'явився новий товар! 

Ексклюзивно від нашого постійного постачальника Cadence до нас з Туреччини приїхали нові фарби для роботи по шкіряним виробам - Vogue Leather Paint. Спеціальна формула цієї акрилової фарби на водній основі дозволяє розписувати вироби зі шкіри та схожих синтетичних тканин: сумки, паски, взуття тощо. Шар фарби всмоктується в поверхню, залишаючись при цьому яскравим, не лущиться і не облазить з часом. Після висихання акрил залишається еластичним та має гарний сатиновий фініш. Фарба не токсична, сертифікована стандартами CE та EN 71. Тепер ви можете створювати унікальні вироби своїми руками за допомогою Cadence Vogue Leather Paint і розкриваєте для себе нові горизонти для творчих експериментів!

Це ще не всі цікавинки від Cadence - ми поповнили Азурівські запаси фарб для декору свічок та мила. Ескпериментуйте з оздобленням вашого дому унікальними декоративними виробами і створіть затишну творчу атмосферу. Зима вже близько - зігрійте свою родину темними вечорами свічками, що ви зробили для них з любов'ю. Нові кольори тепер у наявності на поличках наших магазинів та на сайті інтернет магазину.

Ви завжди мріяли створювати гарні вітражі та задивлялись на кольорові скельця на пляжі з цікавістю? Настав час спробувати себе в оздобленні скла з фарбами Cadence Vitrail Paint! Це високоякісна прозора вітражна фарба для скла і кераміки на водній основі. Не токсична, тож ви можете творити навіть вдома. Виріб буде мати вигляд кольорового скла і буде пропускати світло. Підходить для використання у побуті. Стійка до миття водою з милом або в посудомийочній машині (верхній відсік). Сертифікована стандартами EN 71 та CE.

Окрім наших турецьких партнерів Cadence, нам надійшли нові подаруночки і від Fila Group: тепер у продажі є склейки бавовняного паперу Saunsers Waterford та Arches:

  • Arches блок акварельного паперу 100% бавовна дрібне зерно холодний прес 300 г/м2 12 листів (А5 - 14,8 х 21 см)
  • Arches блок акварельного паперу 100% бавовна торшон (крупне зерно) холодний прес 300 г/м2 12 листів (А5 - 14,8 х 21 см)
  • Arches блок акварельного паперу 100% бавовна гарячий прес 300 г/м2 12 листів (А5 - 14,8 х 21 см) і блок 20 листів (18 х 26 см)
  • Arches блок акварельного паперу 100% бавовна дрібне зерно холодний прес 185 г/м2 20 листів (18 х 26 см і 232 х 31 см)
  • Saunders Waterford блок акварельного паперу 100% бавовна дрібне зерно холодний прес 300 г/м2 20 листів (31 х 23 см і 41 х 31 см)
  • Saunders Waterford блок акварельного паперу 100% бавовна гарячий прес 300 г/м2 20 листів (31 х 23 см і 41 х 31 см)

Високоякісний бавовняний папір дозволить вам у повній мірі насолодитись акварельним живописом і отримати приємний досвід. Бавовняний папір є шанованим здавна як серед учнів, так і серед майстрів. Його унікальні властивості не може імітувати целюлозний папір. Бавовна швидше вбирає у себе воду і довше тримає її у собі, чудово підходить для техніки малювання по мокрому і довготривалих робіт. Створюйте власні шедеври на найкращому папері!

Стежте за іншими цікавими оновленнями на нашій інстаграм сторіночці.

Замечание

Категорії