Відкриття магазину за адресою вулиця Бульварно-Кудрявська 1/37

Просмотров: 460

Цього місяця наш магазин на Рейтарській 21/13 переїжджає на нову адресу - вулиця Бульварно-Кудрявська 1/37, біля Львівської площі.

Тепер наша мережа має магазини на кожній з гілок метро у зручних локаціях. Ви з легкістю можете завітати до нас із будь-якої точки міста. Замість одного магазину на Рейтарській ми відкрили цілих два нових в центрі на Софіївській 17 (синя гілка метро) та Бульварно-Кудрявська 1/37 (зелена гілка метро). На червоній гілці і надалі функціонує наш магазин за адресою просп.Берестейський 33/1.


 

Нове просторе приміщення вмістить у собі весь наш різноманітний асортимент художніх товарів. Спробуйте товари від ваших улюблених закордонних брендів: KOH-i-NOOR, Faber Castell, Royal Talens, Copic, Winsor&Newton, Cadence та інших. Ми також регулярно поповнюємо полички магазинів новинками та перевіреною класикою від українських виробників: Rosa, Santi, ZiBi, 99 ideas тощо. Фарби для живопису, пензлі усіх розмірів, сухі матеріали для скетчингу, широке різноманіття паперу різних форматів, лаки та хімія, інструменти для каліграфії - усе це тепер ви зможете придбати в оновленому магазині на Бульварно-Кудрявська 1/37.

На новій локації також знаходиться відділення нашого інтернет магазину, де турботливо збираються і пакуються ваші замовлення, та дилерський канал - можливість співпраці з Азуром й оптової закупці товару. 


Інтернет магазин:   +380 98 308 39 39

Дилерський канал: +380 94 906 20 87

Чекаємо вас із нетерпінням у гості, 
Ваш Азур!

Категорії