Відкриття магазину на Берестейському проспекті

Просмотров: 571

Дорогі наші клієнти! Шановні художники, дизайнери та всі ті, хто любить творити та витворяти! Ми з радістю повідомляємо про переїзд нашого магазину в нове, локаційно зручніше для вас місце. Тепер ми знаходимося за адресою проспект Берестейський 33/1 (проспект Перемоги 33/1), що ще ближче до метро Політехнічний інститут, ніж попереднє наше розташування на Богдана Гаврилишина, 11.

Тут, у нашому оновленому арт-просторі, ми прагнули створити ідеальне місце, яке надихнуло б вас на створення нових шедеврів. Незмінним залишається наш величезний асортимент знаменитих європейських брендів, які тішать наших клієнтів своєю високою якістю.

У нас, як і раніше, можна знайти все, що вам потрібно, щоб перетворити ваші творчі ідеї на реальність. Огляньтеся навколо та оцініть широкий вибір фарб, пензлів, маркерів, олівців та багато іншого від провідних світових виробників. Ви можете бути впевнені, що ми підібрали лише найякісніші та професійні інструменти, щоб ваша творчість стала ще яскравішою та виразнішою.

Не зволікайте! Приходьте та відкрийте двері у світ творчості разом з нами. Ми з нетерпінням чекаємо на вас у нашому новому затишному магазині. До зустрічі!

Категорії