Наряджаємось на Хелловін!

Просмотров: 348

Вже зовсім скоро одне з улюблених усіма свят - Хелловін! Час наряджатись у костюми та маски, розфарбовувати обличчя в найдивніші кольори.

Завітайте до нас та підготуйтеся до свята: декор, павучки і фарби зроблять з вашого дому справжнє злісне лігво! А змінити вже свій образ ви можете за допомогою величезного вибору аквагриму Snazaroo, що представлений в мережі Азур. Ми напряму співпрацюємо з багатобрендовим виробником Colart і спеціально завозимо в Україну ці якісні яскраві фарби для обличчя для вас. У лінійці фарб представлені як звичайні кольори, так і металіки. У нас ви можете придбати фарби поштучно, у малих і великих наборах. Окрім аквагриму, Snazaroo також радує нас наявністю спеціального воску для створення ран і порізів, глітерами для шкіри й рідиною для імітації крові.

Аквагрим Snazaroo відрізняється такими перевагами:

  • підходить для будь-яких типів шкіри, включаючи чутливу
  • легко наноситься і змивається зі шкіри
  • не тестується на тваринах
  • не має запаху
  • має більше 50 різноманітних кольорів

Висока якість фарб гарантується виробником за суворими стандартами ЄС, а також завдяки дотриманню санітарних норм - весь персонал вдягає захисний одяг (включаючи маски на обличчя), дотримується соціальної дистанції (норми, що було введено від початку пандемії COVID-19), автоматичний процес виробництва і герметична плівка захищають продукт від будь-якого контакту з навколишнім середовищем.

Для того, щоб почати роботу з аквагримом (сухі пресовані палети), додайте трохи води, або використовуйте брашпени з готовою фарбою всередині і пензлем для нанесення на кінці. Далі ви можете наносити її на тіло за допомогою пензлів чи губок. Не забудьте про дзеркало, щоб бачити вашу роботу, і рушничок, щоб витерти зайву воду чи змити фарбу. Ви можете малювати від руки, створювати цікаві відтиски губками чи використовувати трафарети. Глітерний гель чудово підходить для створення акцентів у вашому гримі. Після роботи змийте фарби просто і швидко за допомогою води і мила. Будьте обережні! Не наносьте фарбу на запалену чи пошкоджену шкіру і не залишайте дітей без нагляду під час роботи, тільки для зовнішнього застосування, зберігайте фарбу у місці без сонячного світла, уникайте контакту з очима та губами, зберігайте фарбу в оригінальній упаковці з кришкою.

Рекомендується провести патч-тест перед роботою: нанесіть трохи аквагриму на шкіру рук і зачекайте годину. Якщо появиться алергічна реакція - негайно змийте!

Придбати аквагрим Snazaroo ви можете у будь-якому фізичному магазині мережі Азур та на нашому сайті. Також ми маємо дилерський канал, куди ви можете звернутись за гуртовими замовленнями +380 98 875 65 11 - Анна

Категорії