Ножиці дитячі з пружиною KITE Dogs 13 см

Артикул: K22-129

Виробник: KITE

Наявність: В наявності

Ножиці дитячі з пружиною KITE Dogs 13 см. Матеріал: пластик. Леза: нержавіюча сталь. Довжина: 13 см. Виробник: KITE. Зроблено у: Китай на замовлення "Акцент Груп", Німеччина.

Ножиці дитячі з пружиною KITE Dogs 13 см.

  • Матеріал: пластик.
  • Леза: нержавіюча сталь.
  • Довжина: 13 см.
  • Виробник: KITE.
  • Зроблено у: Китай на замовлення "Акцент Груп", Німеччина.

Ножиці з гумовими вставками KITE зручні для маленьких ручок вашого малюка. Ідеально підходять як шкільних занять, так дошкільної творчості. Прогумовані ручки допомагають дитині без ковзання тримати ножиці в руці, щоб займатися улюбленим рукоділлям якнайдовше!

Заокруглені леза роблять роботу безпечною. А поворотний механізм пружинить у процесі, значно знижуючи навантаження на пальчики. Пружинку можна відігнути убік за бажанням. У будь-якому випадку ці ножиці допомагають розвивати моторику рук вашої дитини та легко працювати над своїм захопленням.

Серія ножиць KITE Dogs також навчає ваших дітей милосердю. На упаковці з картону зображені породи чарівних собачок, яким ви і ваше маля зможете допомогти при покупці цих ножиць. Кошти з продажу йдуть на підтримку програми допомоги бездомним тваринам БФ "Чотири лапи". Завдяки вашій покупці, у тварин у притулках з'являться корм, вітаміни, іграшки та правильне лікування – все найнеобхідніше. Адже ми відповідальні за тих, кого поки що навіть не приручили.

Ви дивилися

Ножиці дитячі з пружиною KITE Dogs 13 см
47 грн.

Ножиці дитячі з пружиною KITE Dogs 13 см. Матеріал: пластик. Леза: нержавіюча сталь. Довжи..