Набір графічних матеріалів Collection Sketching Pencil Set, 10 предметів, метал, Winsor&Newton

Артикул: 490010

Виробник: Winsor&Newton

Наявність: В наявності

Набір графічних матеріалів Collection Sketching Pencil Set від англійського бренда Winsor&Newton. Графітові та вугільні олівці Winsor&Newton для рисунка та скетчів. Подарунковий набір графічних матеріалів на 10 предметів в металевому пеналі.

Набір графічних матеріалів Collection Sketching Pencil Set, 10 предметів, металевий пенал, Winsor&Newton

  • Виробник: Winsor&Newton
  • Країна: Англія
  • Назва набору: Collection Sketching Pencil Set
  • Серія: Studio
  • Кількість предметів: 10
  • Склад набору: біле вугілля, 2 вугільні олівці (Medium, Hard), сепія, графітні олівці (2B, 6B, 8B), блендер, ластик, чинка
  • Пакування: метал, картон
  • Тип: набір


Набір графічних матеріалів Collection Sketching Pencil від бренда Winsor&Newton — це високоякісний набір із 10 передметів для рисунку, розроблений для задоволення потреб художників будь-якого рівня кваліфікації.

У набір входить 3 графітових олівчика з різним ступенем твердості і м'якості, від 2В (найтвердіший) до 6В та8B (найм'якші). Вугільні олівці medium charcoal (середньої м’якості) та hard charcoal (твердий). Білий олівчик та сепія. Асортимент олівців дозволяє художникам створювати найрізноманітніші ефекти затінення, від світлих і делікатних ліній до темних і сміливих штрихів. Для повноцінної та комфортної поботи набір включає металеву чинку, м’який нейлоновий ластик та паперовий блендер. 

Графічні матеріали від бренда Winsor&Newton відомі своєю високою якістю та стабільністю. Олівці виготовляються з високоякісного графіту, вони легко заточуються та не ламаються. Набір укомплектований в гладенький металевий пенал, який забезпечує зручне та безпечне зберігання та транспортування матеріалів.

Ви дивилися

Набір графічних матеріалів Collection Sketching Pencil Set, 10 предметів, метал, Winsor&Newton
983 грн.

Набір графічних матеріалів Collection Sketching Pencil Set, 10 предметів, металевий пенал, Winsor&am..