Набір для гриму 8 фарб, 1 губка, 1 пензлик, 2 трафарети, буклет Halloween Snazaroo,1172184

Артикул: 1172184

Виробник: Snazaroo

Наявність: В наявності

Подаруйте вашій дитині можливість перевтілитись в наймоторошніші образи відьми, скелета чи зомбі за допомогою набору аквагриму від англійського виробника Snazaroo.

  • Виробник:Snazaroo
  • Країна: Англія
  • Кількість предметів:13 шт
  • Кількість кольорів:8 шт


Подаруйте вашій дитині можливість перевтілитись в наймоторошніші образи відьми, скелета чи зомбі за допомогою набору аквагриму від англійського виробника Snazaroo.Набір для дитячого аквагриму Halloween має ідеальне поєднання класичних, а також декількох більш незвичних кольорів для створення цікавих варіантів гриму.Це чудовий варіант для дитячого свята.Фарби в наборі повністю безпечні, адже з легкістю змиваються з обличчя за допомогою води, не сушать чутливу шкіру та не викликають алергії.

В комплект входять наступні позиції: 8 кольорів фарби, 1 губка для нанесення аквагриму, 1 пензлик для створення дрібних деталей, 2 трафарети з цікавими візерунками та буклет з покроковими інструкціями та різними варіантами малюнків. Кольори в наборі наступні:

-Білий;

-Чорний;

-Червоний;

-Оранжевий;

-Темно-зелений;

-Фіолетовий;

-Темно-коричневий;

-Фуксія;

Такий набір гарантує приголомшливе та цікаве перевтілення щоразу!

Ви дивилися