Набір акварельних фарб Winsor & Newton Painting Plus, туби по 8 мл, 12 кольорів
- 3519 грн.
Набір акварелі Cotman у тубах по 8 мл: 12 базових кольорів у компактному кейсі з пензликом і палітрою. Універсальне рішення для навчання та масштабних робіт.
Winsor & Newton Cotman Painting Plus Set — це зручний і універсальний набір акварельних фарб у тубах по 8 мл, створений для тих, хто віддає перевагу роботі з більшим об’ємом фарби. До набору входить 12 базових кольорів Cotman, пензлик і палітра у пластиковому кейсі.
Фарби в тубах дозволяють зручно контролювати кількість пігменту, змішувати великі обсяги відтінків і працювати в студії або на пленері.
Cotman Waterсolours — це серія акварельних фарб студентського рівня від Winsor & Newton, яка поєднує якість, доступність і зручність у використанні. Виготовлена на основі пігментів із високою прозорістю та стійкістю до світла, ця серія ідеально підходить для навчання, скетчів, мандрівок і щоденної практики.
Фарби Cotman мають гарну здатність до змішування та нанесення у шарах, зберігаючи яскравість і чистоту кольору. Усі відтінки ретельно збалансовані, що дозволяє легко керувати палітрою навіть початківцю, забезпечують хорошу прозорість, змішуваність і колірну стабільність за демократичною ціною.
Переваги та особливості:
Winsor & Newton Cotman Painting Plus Set — це зручний і універсальний набір акварельних фа....
Спиртовий маркер Copic Sketch, двосторонній, відтінок №E-01 Pink flamingo (Рожевий фламінго) ....