Набір акварельних фарб "Класика" ROSA Gallery, 12 шт, кювети, картон

Артикул: 340012

Виробник: ROSA

Наявність: В наявності

Набір акварельних фарб від українського бренду ROSA. Подарунковий набір акварельних фарб 12 кольорів ROSA Gallery. Оригінальні акварельні фарби ROSA Gallery в кюветах. Набір акварельних фарб для професійних художників та початківців.

Набір акварельних фарб "Класика", серія Gallery, 12 кольорів, кювети, картон, ROSA

  • Виробник: ROSA
  • Серія: Gallery
  • Назва: "Класика"
  • Країна: Україна
  • Кількість кольорів: 12
  • Фасування: кювета
  • Пакування: картон


Набір акварельних фарб "Класика" від українського виробника ROSA, це поєднання якості та практичності для кожного, хто бажає завжди мати при собі компактно зібрані улюблені кольори акварельних фарб. Набір складається із 12-и кольорів високоякісної акварельної фарби, котра виготовляється лише з двох компонентів, а саме пігментів та гуміарабіку. Кольори неймовірно насичені, але при цьому мають правильну прозорість за яку так цінується саме акварельна фарба. Більшість кольорів складаються з одного пігменту, завдяки цьому при змішуванні декількох фарб між собою ви завжди отримаєте чистий відтінок. Всі фарби зібрані в картонну коробку в котрій зручно зберігати та транспортувати, оскільки вона легка та займає мало місця.  

Набір акварельних фарб  "Класика" складається із базової палітри у 12 кольорів, а саме: Кадмій лимонний, Кадмій жовтий середній, Кадмій червоний світлий, Краплак червоний, Зелений, Смарагдово-зелений, Яскраво блакитна, Ультрамарин, Охра жовта, Умбра, Сепія, Марс коричневий.
Такою палітрою можна працювати як над пейзажними або портретними етюдами, так і над ілюстрацією.

Ви дивилися

Набір акварельних фарб "Класика" ROSA Gallery, 12 шт, кювети, картон
567 грн.

Набір акварельних фарб "Класика", серія Gallery, 12 кольорів, кювети, картон, ROSA В....