Набір акварельних фарб "Класика" ROSA Gallery, 24 кольори в кюветах, картонна коробка

Артикул: 340124

Виробник: ROSA

Наявність: В наявності

Набір акварельних фарб від українського бренду ROSA. Подарунковий набір акварельних фарб в розширеному форматі на 24 кольори ROSA Gallery. Оригінальні акварельні фарби ROSA Gallery в кюветах. Класичний набір акварельних фарб для професійних художників та

Набір акварельних фарб "Класика", серія Gallery, 24 кольори, кювети, картон, ROSA

  • Виробник: ROSA
  • Серія: Gallery
  • Назва: "Класика"
  • Країна: Україна
  • Кількість кольорів: 24
  • Фасування: кювета
  • Пакування: картон


Набір акварельних фарб "Класика" від українського виробника ROSA, це поєднання якості та практичності для кожного, хто бажає завжди мати при собі компактно зібрані улюблені кольори акварельних фарб. Набір складається із 24-х кольорів високоякісної акварельної фарби, котра виготовляється лише з двох компонентів, а саме пігментів та гуміарабіку. Кольори неймовірно насичені, але при цьому мають правильну прозорість за яку так цінується саме акварельна фарба. Більшість кольорів складаються з одного пігменту, завдяки цьому при змішуванні декількох фарб між собою ви завжди отримаєте чистий відтінок. Всі фарби зібрані в картонну коробку в котрій зручно зберігати та транспортувати, оскільки вона легка та займає мало місця.  

Набір акварельних фарб  "Класика" складається із розширеної палітри у 24 кольори, а саме: Кадмій лимонний, Кадмій жовтий світлий, Кадмій жовтий середній, Золотисто жовта, Кадмій помаранчевий, Кадмій червоний світлий, Кадмій червоний середній, Кармін, Краплак червоний, Фіолетова, Оливкова, Зелений, Смарагдово зелений, Бірюзовий, Яскраво блакитна, Кобальт синій, Ультрамарин, Індиго, Вохра жовта, Сієна натуральна, Умбра, Сепія, Марс коричневий, Нейтрально-чорна. Такою палітрою можна працювати як над пейзажними або портретними етюдами, так і над ілюстрацією.

Ви дивилися

Набір акварельних фарб "Класика" ROSA Gallery, 24 кольори в кюветах, картонна коробка
1024 грн.

Набір акварельних фарб "Класика", серія Gallery, 24 кольори, кювети, картон, ROSA Ви....