Картина за номерам "Віра", 40*50 см, Ideyka

Артикул: KHO2606

Виробник: Ideyka

Наявність: В наявності

Картина за номерами від українського виробника Ideyka. Набір для розфарбовування. Картина антистрес. Картина за номерами з фарбами та пензликами. Подарунковий набір для розфарбовування.

Картина за номерами "Віра", розмір 40*50 см, Ideyka

Ми в АЗУР впевнені, що малювати може кожен, особливо з картинами за номерами від ТМ «Ideyka». Це цікавий та захопливий процес! Придбавши картину за номерами з сюжетом що вам сподобався ви зможете поринути в безтурботний вимір творчості. Під час процесу створення своєї картини ви зможете відпочити та відкрити для себе щось нове. 
Малювати досить легко: потрібно вмочивши пензель у фарбу певного номера замалювати ділянку на полотні з таким самим номером. Заповнюючи простір фарбою у Вас почне з’являтися картина. 

Картина за номерами "Віра", це повноцінний набір, котрий складається з усіх необхідних інструментів для створення повноцінного шедевра: 

  • Полотно на підрамнику із галерейною натяжкою, на якому вже нанесені контури малюнку з нумерацією відповідно до кольору;
  • Три пензлики на короткій ручці із синтетичним ворсом;
  • Необхідна палітра акрилових фарб в контейнерах з номером на кришці, що відповідає нумерації на картині;
  • Кольоровий референс.


Картини за номерами від ТМ «Ideyka», це завжди вдала ідея для подарунка! Це може бути як готова картина вже розмальована вами попередньо, так не розфарбована для розкриття творчого потенціалу. Картини за номерами завжди актуальні!

Ви дивилися

Картина за номерам "Віра", 40*50 см, Ideyka
295 грн.

Картина за номерами "Віра", розмір 40*50 см, Ideyka Ми в АЗУР впевнені, що малювати мож....