Чорнило для заправки маркерів Copic, Copic Ink E-95 Рожевий тілесний (Tea Orange), 12 мл

Артикул: 21076249

Виробник: Copic

Наявність: В наявності

Заправка для маркерів Copic E-95. Спиртові чорнила для алкогольного живопису. Чорнила для маркерів Соріс серії Sketch, Ciao, Classic Marker. Об’єм 12 мл.

Чорнило для заправки маркерів Copic, Copic Ink E-95 Рожевий тілесний (Tea Orange), 12 мл

  • Виробник: Copic (The Too Group)
  • Країна виготовлення: Японія
  • Серія: Copic Ink
  • Об’єм чорнил: 12 мл
  • Код: E-95
  • Колір: Рожевий тілесний (Tea Orange)


Copic чорнило для маркерів, Copic Ink об’ємом 12 мл - це спиртові чорнила для заправки маркерів Copic. Підходить для всіх серій спиртових маркерів Copic. Об’єм 12 мл є компактним та зручним, розрахований на 5 повноцінних дозаправлень. Чорнила Copic Ink насичені та завжди мають однаковий відтінок. Вибираючи потрібний вам колір ви можете бути впевнені, що ваша колірна гама залишиться незмінною. Кольори чорнил повністю відповідають кольорам маркерів. Нерідко ці чорнила використовують для такої техніки, як алкогольний живопис.

Чорнила Copic Ink випускаються в пластиковій тубі об’ємом 12 мл. Корпус туби прозорий, що дозволяє контролювати рівень чорнил. В комплект входить зручний аплікатор з тонким наконечником. Інформація про колір вказана на ковпачку.

Як користуватися чорнилами Copic Ink? Необхідно взяти маркер який перестав писати та вийняти перо з однієї сторони. Зробити це краще за допомогою спеціальних щипчиків для заміни наконечників від Copic. Після того, як перо вийняте в отвір потрібно залити чорнила. Зніміть кришку з туби з чорнилами, вставте тонкий носик аплікатора в отвір де було перо та натисніть на тубу з чорнилами. Орієнтовна кількість чорнил, яка необхідна для повноцінної заправки це одна поділка на тубі. Після завершення процедури помістіть перо назад в отвір, закрийте маркер кришкою та залиште його в горизонтальному положенні на декілька хвилин.

Ви дивилися

Чорнило для заправки маркерів Copic, Copic Ink E-95 Рожевий тілесний (Tea Orange), 12 мл
383 грн.

Чорнило для заправки маркерів Copic, Copic Ink E-95 Рожевий тілесний (Tea Orange), 12 мл Виробник..