Акварельний олівець FaberCastell Albrecht Dürer, №165 Зелений ялівець

Артикул: 117665

Виробник: Faber-Castell

Наявність: В наявності

Професійні акварельні олівці Faber-Castell Albrecht Durer виготовляються з використанням натуральних пігментів. Робота, виконана олівцями, довго зберігатиме яскравість кольорів.

Акварельний олівець FaberCastell Albrecht Dürer, №165 Зелений ялівець

  • Виробник: Faber-Castell
  • Серія: Albrecht Dürer
  • Країна: Німеччина
  • Особливість: водорозчинні олівці
  • Колір: зелений ялівець

Кольорові олівці серії Albrecht Dürer виготовлені з додаванням гуміарабіку та відрізняються своєю багатою пігментацією, гладким нанесенням та чудовою світлостійкістю, завдяки чому кольори залишаються яскравими та не вицвітають з часом.

Обробка дерев'яного корпусу за технологією SV робить олівці міцнішими та стійкішими, що дозволяє легко точити та використовувати їх без побоювання зламати або зіпсувати стрижень. Вони також мають кращу точність та контроль при малюванні. Ця обробка є однією з характеристик, яка робить продукцію Faber-Castell високоякісною та привабливою для художників та професіоналів мистецтва.

При використанні олівців можливі кілька способів, що дозволяють досягти найкращого прояву кольору. Один з них – попереднє нанесення малюнка, а потім розмиття за допомогою вологого пензлика. Інший варіант – використання вологого пензля для набору пігменту безпосередньо зі стрижня олівця. Після висихання малюнку пігмент стає постійним і не змащується.

Ви дивилися

Акварельний олівець FaberCastell Albrecht Dürer, №165 Зелений ялівець
67 грн.

Акварельний олівець FaberCastell Albrecht Dürer, №165 Зелений ялівець Виробник: Faber-Cas....