Акриловий маркер Liquitex Paint Marker 2мм, № 432, Титанові білила

Артикул: 4620432

Виробник: Liquitex

Наявність: В наявності

Акриловий маркер Liquitex Paint Marker 2 мм №432 Титанові білила. Ширина наконечника: 2 мм. Колір: Титанові білила (432). Покривність: повне покриття. Бренд: Liquitex. Країна: Франція

Акриловий маркер Liquitex Paint Marker 2 мм №432 Титанові білила.

  • Ширина наконечника: 2 мм.
  • Колір: Титанові білила (432).
  • Покриваність: повне покриття
  • Бренд: Liquitex.
  • Країна: Франція

Акриловий маркер від Liquitex містить у собі професійну акрилову фарбу найвищої якості. Маркери світло- та водостійкі при висиханні. Кожен пігмент оцінюється відповідно до Американського товариства з тестування та матеріалів (ASTM), що дозволяє вам повністю покластися на матеріал. Після закінчення роботи вода поступово випаровується з нанесеної вами лінії, залишаючи акрилову плівку, яка захищає акрил від впливу світла та інших матеріалів. Фарба висихає швидко як будь-який акрил, що дозволяє працювати в декількох техніках і додавати в роботу більше шарів. Кожен пігмент акрилового маркера унікальний. Тому ви зможете вибрати прозорий, напівпрозорий чи покривний маркер на ваш смак. Відповідна мітка є на кожному маркері.

Використання: струсіть маркер, щоб ретельно перемішати фарбу. Направивши маркер на папір, кілька разів натисніть рукою на маркер, щоб стовбур опускався на перо і фарба почала витікати на перо. Дочекайтеся поки фарба перестане текти й тільки потім натисніть ще раз, щоб не витік зайвий обсяг фарби. Повторюйте цей процес під час роботи й не забувайте закривати маркер, якщо ви не використовуєте його. Акрилові маркери пройшли незалежні випробування в Інституті художніх та творчих матеріалів Університету Дьюка та мають сертифікат Approved Safety (AP).

Ви дивилися

Акриловий маркер Liquitex Paint Marker 2мм, № 432, Титанові білила
195 грн.

Акриловий маркер Liquitex Paint Marker 2 мм №432 Титанові білила. Ширина наконечника: 2 мм. ..