Фільтр
Ціна  27 - 749 грн.
Виробник

Категорії

Ізографи та Рапідографи

Показано від 1 до 24 з 24 (всього сторінок: 1)

Для чого може знадобитися купити рапідограф

Ізограф та рапідограф це художні ручки, лайнери, які пишуть тушшю. Використовуються художниками для скетчів та малювання манги, архітекторами та дизайнерами для створення креслень та нарисів. Ізограф та рапідограф приваблюють своєю практичністю та багаторазовістю. Ними так просто створювати прекрасне!

 

Ізограф та рапідограф - у чому різниця

Найчастіше рапідограф більше, ніж ізограф. Накінечник рапідографа ширше і залишаєте рівну лінію, що не змінюється, на відміну від ізографа, який від зміни кута і сили натискання зробить лінію товще або тонше.

Вибір залежить від того, що ви хочете: якщо малюєте скетч і вам потрібні різні по товщині лінії та точки – ізограф чудово впорається з цією роботою. Якщо ж вам потрібно малювати все в одній стилістиці та лінії повинні бути однаковими – рапідограф вас не підведе.

 

Змінні накінечники для рапідографа

Від накінечника залежить ширина ліній. Буває від 0,1 до 2,0 мм. Він працює за принципом клапана: пише тушшю тільки при зіткненні з поверхнею. Завдяки цьому туш не ляпає і використовується економно.

При бажанні, накінечники можна міняти і використовувати картридж з іншим чорнилом, щоб не мити накінечник.

 

Заміна картриджа рапідографа та туші

Є два способи відновлення роботи ізографа та рапідографа. Вибір способу залежить від зручності та фірми ізографів та рапідографів.

 
  • Картріджі

Це зручний та швидкий спосіб для заміни туші. Зручність картриджа в тому, що неможливо забруднитись або пролити туш.

Як міняти картридж рапідографа

Візьміть ізограф або рапідограф і відкрутіть задню частину проти годинникової стрілки. Обережно від'єднайте картридж для туші. Надягніть новий картридж. Закрутіть задню частину за годинниковою стрілкою. Добре потрясіть ізограф або рапідограф для розподілу туші.

 
  • Туш

Туш для ізографів та рапідографів буває різного кольору. Відтінків небагато, але основних кольорів достатньо створення ідей: чорний, білий, червоний, зелений і синій.

Як замінювати туш у ізографа або рапідографа

Візьміть ізограф або рапідограф і відкрутіть задню частину проти годинникової стрілки. Обережно від'єднайте контейнер для туші. Залийте трохи більше половини і надягніть його назад. Закрутіть задню частину за годинниковою стрілкою. Добре потрясіть ізограф або рапідограф для розподілу туші. Для гарної роботи та рівномірного розподілу туші, слід добре потрясти ізографи та рапідографи.

На чому малювати рапідографом

  • Папір
  • Пергамент
  • Калька
 

Ізограф та рапідограф зацікавлять перфекціоніста акуратністю, а творчу людину - зручністю та доступністю. З їх допомогою багато художників розпочали свій шлях у сфері коміксів та манги, і продовжують використовувати рапідограф посьогодні. Ізограф використовуюсь у дорослих графічних роботах, а рапідографом досі роблять профессіональні креслення. Дозвольте витонченим лініям захопити вашу увагу!