Пензель Ser. 10 Maestro Kolinsky-Rotmarder, №10/0, круглий, червоний соболь/колонок, daVinci

Артикул: 10_-10

Виробник: daVinci

Наявність: В наявності

Найкращі пензлі для акварелі з ворсу червоного соболя Da Vinci Maestro Kolinsky-Rotmarder. Пензлі Kolinsky підходять для ботанічних ілюстрацій аквареллю та мініатюр. Ворс: червоний соболь, колонок. Форма: кругла. Розмір: 10/0

Пензель Da Vinci Maestro Kolinsky-Rotmarder з ворсу червоного соболя

Це професійний пензель з натурального ворсу червоного соболя. Він ідеально підходить для акварелі, але не для олії чи акрилу. Ворс соболя вважається найкращим для тонких акварельних технік, відмивання та лесувань.

Характеристики пензля Da Vinci Maestro Kolinsky

 • Розмір: 10/0 - мінімальний
 • Ворс: червоний соболь, колонок.
 • Форма: кругла
 • рівень: професійний екстра-класу
 • Техніка: пензель для акварелі
 • Серія: 10

У відео ви можете подивитися процес виготовлення пензлів серії Da Vinci Maestro. Весь процес відбувається вручну для вищої з можливих якості кожного пензлика.

У чому особливість пензля для акварелі Da Vinci Maestro Kolinsky-Rotmarder

 • Кожен пензель виготовляється вручну.
 • Мінімальні розміри – 10/0, 5/0, 4/0 – одні з найменших пензликів у світі. Вони ідеально підходять для акварельної ботанічної ілюстрації, мініатюр та nail art.
 • Ворс червоного соболя це близький ворс до пензля з колонка, тому пензлі мають характерну пружність, але при цьому відмінно утримують воду.
 • Великі пензлі Kolinsky це одні з найдорожчих у світі пензлів для акварелі.
 • Кожен пензлик збирається з кращого ворсу самця сибірського тобольського колонка або по-іншому червоного соболя - Kolinsky Red Sable
 • Усі пензлі збираються прямо в Німеччині в компанії Da Vinci.

Як вибрати найкращий пензель для акварелі

Уявіть, що ви потрапили до художньої крамниці в Італії 18 століття. Немолодий господар лавки зустріне вас біля порога і проведе екскурсію всіма товарами в його магазині, щоб ви відчували себе впевнено і підібрали саме те, що вам потрібно.

Як розрізняються пензлі для акварелі:

 • За ворсом. Найважливіша частина пензлика - це його ворс. Саме він контактуватиме і з фарбою, і з папером. Для кожного типу фарби найкраще підходить свій ворс пензлика. Класика це пензель з ворсу білки або колонка для акварелі, синтетика для акрилу, синтетика та щетина для олії.
 • За формою. Круглі, плоскі, овальні, флейц, пелюстки, котячі язики та інші екзотичні тварини - все це різноманітні форми ворсу художніх пензлів. Для акварелі найкраще підходять круглі - їхня форма дозволяє й утримувати багато води, і при цьому залишати тонкі лінії загостреним кінчиком. Овальні пензлі стануть у пригоді для великих заливок, як і плоскі пензлі флейц. А віялові, скошені, пелюстки й котячий язик вже потрібні для певної форми мазка. З ними ви зможете урізноманітнити свою роботу, але найкраще спочатку зібрати базовий набір пензлів.
 • По розміру. На кожному пензлику позначається номер, і чим більше номер — тим більше пензель. Залежно від розміру паперу або полотна, на якому вам приємніше малювати, вам знадобиться і певний діапазон розмірів пензликів. Якщо ви малюєте аквареллю в альбомі А5, вам, швидше за все, незручно працюватиме плоским пензлем, який займає половину ширини аркуша. І навпаки, на великому форматі навіть найдрібніші деталі рідко пишуться пензликами №0 та №1. Пензлі Da Vinci Kolinsky мають власні мінімальні розміри – 4/0, 5/0, 10/0. Такі пензлики відмінно підходять для мініатюр та ілюстрацій для книг, листівок та невеликих форматів.
 • По довжині ворсу. Здавалося б, довжина відрізняється лише з естетичних міркувань, але це той самий параметр, який відповідає за жорсткість, пружинистість та еластичність пензля. Чим ворс довше, тим пензель м'якший, і навпаки.
 • По довжині ручки. Найменш важлива частина, якщо ви не малюєте стоячи біля мольберта і на великих форматах. Тоді вам може просто не вистачити довжини ручки пензля, щоб писати великі заливки та контролювати поведінку пензлика не лише пальцями, а навіть усією рукою.

Сподіваємося, тепер ви зможете підібрати для себе ідеальні пензлі для акварелі із натурального ворсу.

Ви дивилися

Пензель Ser. 10 Maestro Kolinsky-Rotmarder, №10/0, круглий, червоний соболь/колонок, daVinci
325 грн.

Пензель Da Vinci Maestro Kolinsky-Rotmarder з ворсу червоного соболя Це професійний пензель з нат..