Фільтр
Виробник

Категорії

Фарба-патина на водній основі для створення ефекту зістарення Cadence Rusty Patinа, 150 мл

Показано від 1 до 10 з 10 (всього сторінок: 1)

Універсальна патина Cadence Rusty Patina

Ця універсальна патина Cadence Rusty Patina підходить дійсно для будь-якої поверхні! Вона на водній основі, не токсична та сертифікована EN 71.

Універсальна патина Cadence Rusty Patina потрібна для створення ефекту старовинності, штучного зістарювання та вінтажного вигляду для найрізноманітніших речей. Її використовують у декупажі, декоруванні інтер'єру, скрапбукінгу та прикрасі альбомів.

Патина Cadence Rusty Patina створює унікальний штучний ефект іржі та додає будь-якому виробу антикварний, вінтажний стиль.

З якими поверхнями працює патина Cadence Rusty Patina

Вам не потрібно використовувати ґрунт або шліфування поверхні перед нанесенням патини Cadence Rusty Patina. Її можна наносити без ґрунтовки навіть на скло та дзеркала.

Це основні поверхні, на яких можна працювати патиною Cadence Rusty Patina:

  • Дерево
  • Пластик
  • Скло
  • Метал
  • Картон
  • Папір
  • Кераміка

Вам не потрібно знімати лак або додатково готувати навіть слизькі глянсові поверхні – патина Cadence Rusty Patina закріпиться навіть на абсолютно гладких поверхнях.

Як наносити патину Cadence Rusty Patina

Вам можуть стати в пригоді:

  • Спонж чи губка
  • Щетинистий пензлик
  • Мастихін

Залежно від того, яку фактуру ви хочете зробити, ви можете користуватися одним із цих інструментів для нанесення патини Cadence Rusty Patina.

Патина Cadence Rusty Patina є абсолютно безпечною і не токсичною, проте для зручності ви можете користуватися латексними рукавичками.

Щоб нанести патину, використовуйте губку, пензель або мастихін і хаотичними рухами фарбуйте поверхню. Для досягнення ефекту іржі спробуйте наносити фарбу частими ударами губки по поверхні.

Патину Cadence Rusty Patina можна використовувати для обробки окремих країв і акцентів, в такому випадку ви можете наносити патину акуратніше.

Від напряму та хаотичності мазків залежить те, наскільки природно виглядатиме патина. Ви можете досягти і різнокольорової фактурної іржі, і легкого вінтажного ефекту старого металу.

Чи можна змішувати Cadence Rusty Patina з іншими фарбами для декору

Можна. Cadence Rusty Patina - це патина на водній основі, як і більшість інших фарб для декорування від Cadence. Тому ви можете сміливо змішувати патину Cadence Rusty Patina з фарбами з ефектом моху, бетону чи каменю, з універсальними фарбами для декору.

Також, для завершення вінтажного вигляду виробу ви можете покрити вже висохлий шар патини воском для декору Cadence Wax, щоб підсилити ефект металічного блиску.

Ця патина поєднується і з вінтажними фарбами Cadence, і з флоком для декорування. Можливості змішування різних матеріалів просто безмежні.

Кольори патини Cadence Rusty Patina

Усього є 10 кольорів. Для створення правдивого ефекту іржі, подивіться на фотографії справжнього іржавого металу та використовуйте ті ж кольори та відтінки. Постарайтеся досягти і схожої фактури за допомогою пензлика або мастихіну.

Різні метали дають при окисленні різні кольори, тому якщо ви додаєте патину на виріб, в якому використовувалася поталь мідного кольору, можливо варто використовувати саме колір оксиду міді - світло-зелений або блакитний.

З іншими металами кольори будуть іншими, тому перевірте, як поєднується колір патини з рештою роботи.

Наприклад, якщо ви штучно зістарюєте декор під срібло, вам варто використовувати чорну патину.

Патину Cadence Rusty Patina можна використовувати на фарбах. Гранульовані фарби Cadence дозволяють змоделювати форму з'їденого металу, а патина Cadence Rusty Patina дозволить досягти правдивого кольору.

Патина Cadence Rusty Patina у скрапбукінгу

Патина Cadence Rusty Patina на те й універсальна, що її можна використовувати навіть у декоруванні альбомів, скрапбукінгу та Bullet Journal.

Використовуйте невелику кількість патини Cadence Rusty Patina, щоб створити ефект зістареного паперу по краях, приховати переходи та додати ефекти іржавого металу прямо на папір.

Так само ви можете декорувати краї фотографій і рамки для фотографій.

Патина Cadence Rusty Patina відмінно поєднується з декупажними картами Cadence на рисовому папері - Cadence подбали про те, щоб створити безліч гармонійних поєднань кольорів.