Фільтр
Ціна  23 - 783 грн.
Виробник

Категорії

Альбоми для скрапбукінгу

Показано від 1 до 9 з 9 (всього сторінок: 1)

Альбом для скрапбукінгу

Альбом для скрапбукінгу це головне сховище творчості та ідей. Для цього у альбому для скрапбукінгу має бути тверда обкладинка, а листи всередині мають бути якомога щільнішими.

Альбом для скрапбукінгу буває декількох основних розмірів:

  • 15x20 см - підходить для початківців та невеликих робіт на одну тему.
  • 20x20 см - найпоширеніший розмір альбомів для скрапбукінгу. Для такого альбому легко знайти додаткові аркуші.
  • 30x30 см – альбоми великого розміру, де можна розвернутися та використовувати безліч матеріалів. У магазині АЗУР ви знайдете саме такі альбоми.

Де купити альбоми для скрапбукінгу великого розміру

Якщо основний розмір альбомів для скрапбукінгу можна знайти практично скрізь, де шукати альбоми 30x30 см? З таким альбомом скрапбукінгом займатися найзручніше, можна зробити велику і складну різнопланову роботу, але знайти аркуші до нього практично неможливо.

Саме тому в арт магазині АЗУР ми зосередилися саме на альбомах для скрапбукінгу 30x30 см. Що може бути краще ніж достатньо місця та зручний формат для улюбленої творчості?

У нас у наявності ви знайдете:

  • Обкладинки альбому для скрапбукінгу 30x30 Folia. Точний розмір: 36.5x32.5х4 см. 4 кільця для закріплення листів. Є чорний та натуральний бежевий кольори.
  • Листи картону для скрапбукінгу 30x30 см Folia у кольорах: білий, бежевий, чорний. Точний розмір: 31x32,5 см. Щільність: 300 гр.
  • Картон для скрапбукінгу Folia 20x20 см. Кольори: Білий, бежевий, чорний. Точний розмір: 21,5x22,5 см.

Всі листи вже мають 4 отвори та підходять до основ для скрапбукінгу Folia.

Чому варто вибрати простий альбом

Скрапбукінг це насамперед мистецтво декорування найпростішого паперу та картону. Якщо сама обкладинка проста і не привертає уваги, ви можете зробити з неї будь-що!

Щільна основа альбому для скрапбукінгу дозволяє зафарбувати його текстурними пастами, дати ефект іржавого металу, покласти в кілька шарів фарбу і кракелюр, щоб нижній шар виднівся з-під тріщин.

Безліч матеріалів, які підходять для декупажу, можна використовувати ще й для скрапбукінгу. Різноманітність фарб з ефектами від Cadence дозволять декорувати обкладинку альбому для скрапбукінгу під різні стилі. Ви можете спробувати зробити вінтажний декор, вибрати венеціанські кольори та зробити альбом у стилі Ренесансу, спробувати себе в ар-деко та ар-нуво, додавши геометричні патерни золотими фарбами по чорному лаконічному паперу.

Найкраще, якщо ви тільки починаєте займатися скрапбукінгом - пробувати багато і різне. Дайте вашому першому альбому для скрапбукінгу побути тренувальним, і зберігайте його як пам'ять про спроби і перші експерименти. Чим більше ви пробуєте різних декорів і доповнень у скрапбукінгу, тим впевненіше ви починаєте працювати і наближаєтеся до винаходу власного стилю в скрапбукінгу.

Ви можете хотіти навіть свій перший альбом зробити відразу чистовиком, але набагато простіше і цікавіше буде, якщо ви придбаєте відразу два і на першому альбомі потренуєтесь.

Вибирайте альбоми для скрапбукінгу Folia щоб отримувати суцільне задоволення від вашого заняття!