03.02.2024 · Миловаріння · Арт-студія Софіївська

На майстер-класі ви виготовите 4 шматочки мила за своїм унікальним рецептом з додаванням улюблених ароматів, скрабів, кольорів. Пориньте у цей дивовижний процес! Усі питання чекаємо за телефоном: ☎ 0674075853

Запис закінчено

  • Дата: 03.02.2024

  • Локація: АЗУР-Софіївська

  • Вік: дорослі, діти 7 - 14 років

  • Техніка: Виготовлення 4 шматочків мила

  • Тривалість: 2 години

  • Час: 10:30:00

Майстер-клас з миловаріння це справді дивовижний захоплюючий процес. Якщо вам подобається аромат і як відчувається в руках мило, і ви любите купувати мило ручної роботи, настав час навчитися самостійно робити таке диво!

Майстер-клас з виготовлення мила триває 2 години, за цей час ви розберетесь, як виготовляється мило, що для цього потрібно, як правильно змішати всі інгредієнти й в який момент додавати ту чарівну частинку, яка зробить ваше мило серед звичайних неповторним.

Під час майстер-класу кожен учасник зможе застосувати свій рецепт, додати свої улюблені аромати, барвники і надати йому унікальності. Однакових рецептів не буде!

Мило ручної роботи це чудовий подарунок не тільки собі коханому, а й дорогій людині, яка із задоволенням користуватиметься милом, спеціально створеним для неї. 

Мистецтву підбору мила для різних типів шкіри і надання йому бажаних косметичних властивостей вас також навчать на майстер-класі. Ви зможете додати глину, скраб або додаткове зволоження. А найголовніше — ви знатимете, що це мило зроблено спеціально і тільки для вас!

Ви дивилися

03.02.2024 · Миловаріння · Арт-студія Софіївська
650 грн.

Майстер-клас з миловаріння це справді дивовижний захоплюючий процес. Якщо вам подобається аромат і я..