16.11.2023 · Декор. Дитяча творчість. Вільна тема · Арт-студия Софіївська

На майстер-класі декоруємо на заготовці, що надається студією, тривалість 1,5 години. Декоративні матеріали входять у вартість! Діти зі статусом ВПО мають знижку 10% за наявності довідки. Зареєструватися можна за телефоном: ☎ 0674075853

Запис закінчено

  • Дата: 16.11.2023

  • Локація: АЗУР-Софіївська

  • Вік: діти 4-7 років, 7-14 років

  • Техніка: Декор, пасти, декупаж з підмальовком акриловими фарбами

  • Тривалість: 1 год 30 хв

  • Час: 17:00:00

Творчі діти завжди знайдуть чим себе зайняти, але і іншим діткам також буде цікаво познайомитись з різноманітними техніками декорування. Прикрасити скриньку, зошит або задекорувати горщик для квітів - способів неймовірна кількість. Окрім розвитку дрібної моторики пальчиків та креативного мислення розвивається і відчуття гармонії та смаку. Декорування - це не лише структурні пасти і декупаж, але і безліч інших комбінацій матеріалів. А ще декоратори обов'язково використовують сполучення кольорових гам і основи композиції.

На уроках дитячої творчості ваша дитина може не лише закріпити або удосконалити свої вміння, але і познайомитись з новими матеріалами і техніками, а головне навчитись їх поєднувати.

Урок триває 1,5 години, декоративні матеріали ми надаємо, якщо задана тема уроку видається основа для декорування, буває так, що дитині хочеться задекорувати якусь свою річ. Ви маєте змогу приносити якусь річ з дому, або купувати в нашому магазині зі знижкою 10% в день майстер-класу.

Найкраще для декорування підходять вироби світлих відтінків із дерева або гіпсу. Можна оволодіти за урок новою технікою декору, а можна зосередитись на розфарбовуванні гіпсової або деревянної фігурки.

Чекаємо юних декораторів в в нашій студії!

Ви дивилися

16.11.2023 · Декор. Дитяча творчість. Вільна тема · Арт-студия Софіївська
300 грн.

Творчі діти завжди знайдуть чим себе зайняти, але і іншим діткам також буде цікаво познайомитись з р..