07.04.2024 · Живопис для дітей · Арт-студія Софіївська

Подаруйте дитині можливість займатись творчістю! На майстер-класі малюємо на форматі А3 гуашшю, тривалість 1,5 години. Усі матеріали включені у вартість! Діти зі статусом ВПО мають знижку 10% за наявності довідки. Записуватися ☎ 0674075853

Запис закінчено

  • Дата: 07.04.2024

  • Локація: АЗУР-Софіївська

  • Вік: діти 4-7 років, 7-14 років

  • Техніка: Живопис гуашшю та акрилом

  • Тривалість: 1 год 30 хв

  • Час: 13:00:00

Ваша дитина мріє стати художником чи дизайнером? Або просто любить малювати?

Малювання один з методів розвитку уваги, моторики, пам'яті, відчуття кольору та композиції. Через малюнок діти самовиражаються та розвивають фантазію. Окрім того сам процес схожий на терапію, коли думки та емоції переплітаючись виливаються на папір. На нашому уроці живопису під керівництвом досвідченого арт-терапевта ваша дитина отримає саме це! Заняття проводить художник, який м'яко підкаже, направить і навчить основам живопису.

Ми не практикуємо суворий академічний підхід та стандартне навчання для дітей. У нас дружня атмосфера, м'якість та позитив, який дозволить розкритися творчій натурі вашої дитини.

Півтори години малювання на великому форматі А3 гуашевими фарбами, різні техніки та способи малювання, та допомога досвідченого майстра – ось усе, що потрібно, щоб підштовхнути дитину до вільного самовираження!

Ваш шедевр ви зможете забрати додому відразу після заняття.

Ви дивилися

07.04.2024 · Живопис для дітей · Арт-студія Софіївська
300 грн.

Ваша дитина мріє стати художником чи дизайнером? Або просто любить малювати? Малювання один з метод..