Фільтр
Ціна  282 - 794 грн.
Виробник

Категорії

Полотно на підрамнику, льон

Показано від 1 до 14 з 14 (всього сторінок: 1)

Лляне полотно це класика для живописців. Воно прийшло на зміну дереву в 16 столітті в Італії, а до 20 століття на полотні з льону писали вже по всьому світу. Воно дорожче за бавовняне, проте щільніше, фактурніше, не вбирає вологу і не заражається грибком. Якщо ви пишете олією і хочете зробити свій творчий процес ближче до класики майстрів, писати як за старих часів, візьміть таке полотно і відчуйте різницю.
Для авангардних робіт прийняті об'ємні пастозні мазки фарби, для такої техніки не так важливо, пишете ви на льоні або на бавовні. Але якщо ви працюєте в класичній техніці, тонкими шарами, лесуванням - фактура полотна проступатиме крізь малюнок, і природна нерівність льону додасть йому особливої ​​чарівності.
Крім того, лляне полотно важче, ніж бавовняне, тому при роботі ви відчуваєте інший натяг полотна, більш серйозний, дорослий, ніж у бавовни. Якісно натягнутий льон не провисає і по натягу схожий на барабан.

Особливості полотна із льону

  • Вологостійке. Тому лляне полотно є найбільш міцним матеріалом для живопису маслом.
  • Не деформується. Після натягу воно не піде хвилями, не змінить пропорції. Ви можете бути впевнені, що ваша картина залишиться такою, як ви її написали.
  • Стійке до грибка. Не хвилюйтеся, вашу картину можна буде повісити у вітальні та дитячій кімнаті. А полотна з художніх магазинів спеціально покриваються антимікозним засобом, що ще більше захищає від грибка та цвілі.
  • Природне плетіння. На відміну від бавовни з чіткою структурою, у льону більш натуральне плетіння. Шорсткості, нерівності та маленькі вузлики надають унікальності кожній картині. Особливо добре їх видно при тонкій роботі лесуванням.
  • Різна зернистість під будь-яке завдання. На дрібнозернистому полотні зручно писати дрібні деталі, працювати тонкими шарами, лесуванням. Середнє зерно є універсальним. Велике добре підходить для пастозної техніки, для великих мазків та експресивного стилю.

У творчості найголовніше – це задоволення та експерименти. Візьміть кілька полотен з різних матеріалів і підберіть те, на якому саме вам буде найприємніше писати ваші шедеври.