Фільтр
Ціна  78 - 1235 грн.
Виробник

Категорії

Полотно на підрамнику, бавовна

Показано від 1 до 15 з 57 (всього сторінок: 4)
Полотно, на відміну від паперу, буває різних розмірів. Ви можете малювати і мініатюрні картини розміром з долоню, або розмахнутися на всю стіну. Полотна набагато довговічніші за папір, з вашою картиною нічого не відбудеться ще як мінімум 100 років. А ще на полотні просто приємно малювати - він пружний, м'який, ви відчуваєте, як він відгукується на дотик пензля.

Якщо ви вибираєте між льоном і бавовною для полотна – не сумнівайтеся у якості та довговічності бавовни. Бавовняні полотна абсолютно білі, в них не буває вузликів, фарба лягає на бавовну легко і не вбирається так сильно, як у лляні полотна.

Ще одна важлива перевага – це вага. Великі полотна буває просто фізично важко підняти, а бавовна майже вдвічі легша за льон. Ви спокійно донесете його додому і перемістите в іншу кімнату.

Бавовняні полотна стали доступною кожному заміною традиційного лляного полотна. Бавовна міцна, довговічна і пружна. Тканина з рівним малюнком, без вад і шорсткості. Якщо ви любите повністю контролювати процес малювання, бавовна сподобається вам більше льону, тому що вона не заважає роботі своєю індивідуальністю. Це зручний і слухняний матеріал для роботи, до того ж, коштує дешевше за льон. Якщо ви тільки вчитеся або вам не важливо, щоб основа була класичною - беріть полотна з бавовни.

Як вибрати полотно

  • Тканина. Бавовна або льон, два варіанти. Дорогіший, але класичний - це льон. Сучасна, доступна за ціною і легка - бавовна.
  • Текстура. Для маленьких деталей та мініатюр підійде дрібне зерно, середнє універсальне, на ньому добре пробувати нові техніки. Якщо ви пишете деталізовану роботу, але на великому форматі – візьміть середнє зерно, тоді полотно не провисатиме. І якщо ви малюєте картину на розмір стіни - велике зерно найбільш міцне, а значить полотно не буде провисати, деформуватися з обох боків, і можна буде сміливо накладати фарбу великим мастихіном.
  • Тип полотна. Звичайне полотно закріплене на підрамнику, але для пленера або подорожі на природу зручніше взяти полотно на ДВП, а для особливих потреб або закріплення на нестандартній поверхні є полотна в рулонах.
  • Ґрунт чи без нього. Грунтують полотна в художніх магазинах вже добре і промислово, але якщо ви хочете самі протягом кількох днів займатися підготовкою вашого полотна – пошукайте полотно без ґрунту.
З цими знаннями вам буде легше підібрати полотно для своїх завдань. А якщо вам потрібне місце, де можна потренуватися в зображенні окремих елементів - у нас є папір для акрилу та олії в альбомах та блоках. На листах можна потренуватись, а картину вже писати на полотні.