Релаксуємо з ботанічною ілюстрацією

Просмотров: 162
Коли ми представляємо ботанічну ілюстрацію, або ж знаходимо її у добірках пінтереста, ми, скоріш за все, представимо те століття, у якому молоді джентльмени у своїх подорожах намагалися відтворити точно і досконало ту екзотичну або знайому природу, яка їх оточувала. Це був один із видів високого мистецтва, який відображав не тільки талант та неймовірну наполегливість, а ще й певний статус. Першим чином ми думаємо про щось таке:


Припустимо, що нам захотілося сьогодні спробувати щось ботанічне, не дарма ж воно знову потрапило у тренди, але, коли ми бачимо подібні шедеври, руки опускаються від однієї думки про те, скільки часу у нас піде на одну таку “дорослу” роботу, навіть якщо не рахувати усі спроби. Нам потрібно щось подібне, але не настільки складне, щоб приємно провести час зі скетчбуком у руках, і спробувати новий для себе напрямок.

А отже, ідемо з іншого боку, не формальна ботанічна іллюстрація, а простий і свободний...

Floral Doodle

Спочатку, для натхнення, кілька прикладів.

Як бачимо, потрібно не так багато інструментів, щоб вийшло і красиво і легко. Спочатку, візьмемо наш скетчбук. Якщо хочеться більше спроб, можна почати простим олівцем, а якщо почуваєтесь вільно, одразу лайнером, головне, щоб був водостійкий. Намічаємо гілочку та листя, не намагайтеся зробити ідеально, або рівно, у природи рівно не буває.

Щоб було більш гармонійно, можна представити собі просту фігуру, наприклад, трикутник або ромб, де буде розташоване основне листя.

Нам потрібна свобода і натуральність. Якщо ви візьмете справжню гілочку з листям до уваги, то помітите, що листя росте не правильно і геометрично, в природі є деякий хаос.

Переходимо до кольору

Далі будемо брати зелену акварель - не шкільну яскраву і чисту, вмішайте в неї жовтого, або циану, знайдіть саме той зелений, який подобається вам. Якщо ви малюєте вдома, можна взяти гарненький базовий набір акварелі та палітру-листочок, що буде гармонійно доповнювати наш сюжет. Шкільну непроливайку краще не беріть, вона не дає тої естетики, як проста скляна банка, А наша головна мета - отримати задоволення, естетичне насамперед.

Якщо ж ви вийшли до парку і знайшли собі натуральну зелену модель - замість фарби підійде ботанічний набір брашпенів, брашпен з водою замість банки, і замість великої палітри - просто біла кришка від вашого капучіно.

Творіть легко та елегантно

Не намагайтеся замалювати внутрішню частину контурів вашого листя - навпаки, потрібен безлад, потрібен хаос. Але нам потрібен саме навмисний безлад, який виглядає цікаво. Більше води, можна добавляти її прямо на папір, а коли підсохне перший шар, можна добавити кольору у найтемніші місця листочків, так у нас вийде охайний градієнт.

Може, вам хочеться чогось більш лагідного? Не тільки листя, може квіточку? Тоді лише декілька крапель з брашпену насиченого кольору, і далі багато води, якою ми і зробимо контур квіточки.

Після цього чілимо і спостерігаємо, як сохне фарба. В кінці можемо додати маленькі деталі і прикраси нашим лайнером, і все, наш floral watercolor doodle повністю готовий.

Для натхнення на радісну творчість - декілька відео.

 
 

рекомендуемые

Набір маркерів Copic Ciao Set "Doodle Pack Green", 2 + 1 + 1 шт
370 грн.

Набір спиртових маркерів Copic Ciao - Виробник: Copic (The Too Group) - Країна виготовлення: Японія - Серія: Copic Ciao - Об'єм чорнил в 1 маркері: 1.4 мл - Назва набору: Copic Ciao Set "Doodle Pack Green", 2+1+1 шт - Кількість маркерів: 2 + 1 лайнер + 1 глітерна ручка - Товщина лайнера: 0.3 (Olive) - Кольори в наборі: YG41, G14, глітерна ручка Olive - Пластикова упаковка Спиртові маркери Copic Ciao - серія універсальних маркерів, що ідеально підходить для початківців. Маркери мають твердий широкий накінечник з одного боку та гнучкий, у вигляді пензлика, з іншого. Від професійніших лінійок маркери Copic Ciao відрізняє тільки менший вміст чорнил та простіший дизайн, що робить їх доступнішими та дозволяє насолодитися малюванням у повному обсязі. Маркери підходять для малювання манги, ілюстрацій та образотворчого мистецтва. Маркери мають безпечні для дітей ковпачки, а колір і код можна знайти на корпусі. До серії маркерів входить 180 кольорів, які легко змішуються між собою. По закінченню чорнил маркер можна перезаправити за допомогою Copic Ink та використовувати знову. Якщо накінечник маркера стерся чи зламався - його можна дістати та замінити на новий. ..

Набір маркерів Copic Sketch Set "Earth Essentials", 6 шт
1081 грн.

Набір спиртових маркерів Copic Sketch Earth Essentials - Виробник: Copic (The Too Group) - Країна виготовлення: Японія - Серія: Copic Sketch - Об'єм чорнил в 1 маркері: 1.8 мл - Назва набору: Copic Sketch Set "Earth Essentials" - Кількість маркерів: 6 - Упаковка: пластик - Кольори в наборі: B41, B45, E34, E39, YG13, YG17. Спиртові маркери Copic Sketch – серія універсальних маркерів, яка вважається всесвітнім бестселером. Маркери мають жорсткий широкий накінечник з одного боку і гнучкий, у вигляді пензлика, з іншого. Ці маркери популярні у сфері дизайну, ілюстрації та образотворчого мистецтва. На ковпачку кожного маркера зображено колір чорнила та колірний код для швидкої навігації та можливості легко підібрати необхідну палітру відтінків для малювання. До серії маркерів входить 358 кольорів, які легко змішуються між собою. По закінченню чорнил маркер можна перезаправити за допомогою Copic Ink та знову використовувати. Якщо накінечник маркера стерся чи зламався – його можна дістати та замінити на новий. Кольори в наборі гармонійно підібрані для створення повноцінної ілюстрації. ..

Категорії